Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Różne kolory skrzynek oraz woreczków


maeve

  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

  2. 2. Czy zaproponowane przykładowe kolory Ci pasują?

    • Tak
    • Tylko część
    • Nie
    • Nie mam zdania / Nie chce odpowiadać


Rekomendowane odpowiedzi

Uzasadnienie/Cel: Jak wiemy skrzynia przedmiotów stworzeń oraz z Sinnoh wyglądają dokładnie tak samo, jak i piracka oraz księżycowa. Pomysł ten sprawiłby że skrzynie te nie myliłyby się w ekwipunku, targu, a co najważniejsze w pokedexie. Woreczki na trzy przedmioty także mogłyby mieć różne kolory. Różna kolorystyka pomogłaby nowszym, jak i starszym graczom, w szybszym połapaniu się co właśnie przeglądają czy też administracji przeglądającej na szybko historie sprzedanych przedmiotów w celu wyłapania możliwych niedozwolonych przesyłów. Poniżej są przykładowe kolory które zrobiłam dziś.
 
Przykładowe kolory: 
Zy6DYqW.png(np. Piracka złota, brązowa przedmiotów, Sinnoh zielona)
CbcaKEQ.png(np. zielone dla odnóż, fioletowe dla kryształów i szare dla skamielin)
 
RN0wr6H.pngAlternatywne kolory dla Sk. przedmiotów (górny rząd od 2 do 3) i Pirackiej (dolny od 1 do 3)
(1 w górnym i 4ty w dolnym to te same co w pierwszym "składzie")


Plusy: Łatwe odróżnianie danych przedmiotów poprzez różne kolory co by zmniejszyło przypadki pomyłek
Minusy: Czas na realizacje, możliwe problemu na początku z połapaniem się w kolorystyce

Nick w grze: Maeve

Odnośnik do komentarza

No nareszcie doczekałem się Twojego jakiegoś fajnego pomysłu.

Myślałem, że takiej chwili nie dożyję  :D

Ale kolory jakieś inne bym porobił skrzynek

Piracka to jakaś czarna z żółtymi końcówkami, a nie złota :)

Przedmiotów też jakiś inny kolor, a z sinnoh nawet fajna

 

Co do woreczków - super.

 

W końcu mogę Ci naprawdę pogratulować :)

Odnośnik do komentarza

Wiem ze bardziej by pasowała ciemna wersja, wręcz czarna, a nie złota (bo pirackie skarby xD). Lecz popatrz na widok w dexie szczególnie, bo w ekwipunku widać będzie, a przy dropie wątpię by ktoś było to wymagane (dobra widoczność).
YELWvtZ.png
Mnie się wydaje zbyt ciemna ; /

 

Pozostałe skrzynki na tle dexu + na środku dwie inne możliwe kolorystyki dla przedmiotów (w mysl zwykłej drewnianej skrzyneczki):

3nqWF1E.png

(kolejno: zielona dla Sinnoh, ciemny brąz, jasny i czerwony brąz z 1 wersji/postu)

 

EDIT:

Taka Parlaxowa wersja pirackiej:

zkp12LM.png

Odnośnik do komentarza

Argument "są ważniejsze rzeczy do zrobienia" jest tutaj bez sensu, bo przecież nie musi tego od razu po zaakceptowaniu zrobić. Chociaż najprawdopodobniej zajmie to niedużo więcej czasu niż zmiana map zielonych na ośnieżone (tutaj bd musiał admin spr. czy po podmianie grafik, w dexie nie są one pomieszane, chociaż może zostawić tą część graczom którzy zgłoszą gdy zauważą taki błąd). ALE to nadal nie znaczy że trzeba "teraz zaraz" wprowadzać, po prostu kiedyś, gdy admin znajdzie chwile i nic tak chcianego przez graczy jak sojusze, turnieje i kolejne mapy nie będzie "na liście" : )

 

"Pierdołki" pierdołkami, ale co ci przeszkadza ze już teraz temat powstał? a pomysł MOŻE trafi na listę "do zrobienia"?

Odnośnik do komentarza
  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności