Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada.


Upsss

Sedno  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się pomysł.

    • Nie ( sedno )
      0
    • Tak ( reszta świata )


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Blokada.
Cel i uzasadnienie przydatności pomysłu: Zablokowanie użytkownikowi xXsednoXx możliwość zakładania tematów na forum we wszystkich działach, z wyjątkiem działu " Bany"! Jest to bardzo przydatne dla szanownego Administratora, gdyż nie będzie musiał odrzucać propozycji, a i forum stanie się miejscem czystszym i bezpieczniejszym dla ludzi o słabych nerwach !

Plusy: Brak kolejnych tematów, w stylu  " Zbroje dla pokemonów ", " Buty dla graczy z kontem premium ", " Łapanie pokonanych trenerów " i moje ulubione " Skrzynka mutów".

Minusy: Brak.
Nick w grze:Upsss

Odnośnik do komentarza

Czyli to idzie tak..) obrazacie mnie że kiedyś chciałem napisać fajny temat

 

Zawsze próbuje i nic

(*)

to musi być jakieś chamskie

jak wy tak macie robić to... ja nie wiem to jest po prostu chamskie w państwie

Ja myślałem że kiedy będzie trochę wiecej przedmiotów / poke / itd) to będzie lepiej

ale jak mówiłem walić wszystko ...) pisania troche *dla mnie to nic*

ale poco te pisanie jak to i tak nic z tego

 

Blokada dla mnie niech admin mi da ... tematki i tak usune

 

pff... ja nie wiem co to jest jak Gracz który pisze se tematy ma blokade na pare lat...)

jeżeli to dla was jest normalne to ja nwm.. jaki wy macie system

Kiedyś.... 2014 było o wiele lepiej

nikt się nie czepiał nie kontrolował innych / zresztą i tak nic z tego nie ma :( nie napisze już nigdy temstu bo po co ?

Jeżeli wiecie po co ja mam pisać tematy to napiszcie mi po ja powodu nie mam

 

ja wiem że was mogę wkurzać tymi tematami  dlatego próbuje kiedyś napisać fajny temat

Mnie np : Wkurza Maeve że wszystkich poprawia to , fakt że maeve też robi błedy ort. , dlaczego tak jest po prostu się nie nawidzimy , kiedy zacząłem grać w pg , myślałem że kiedyś będę lepszy w pg ktoś mnie po lubi , ale widać że nie : ( są już o mnie plotki że nie umiem pisać tematów postów , że nie umiem wystawiać itd..) ja po prostu nie gram dużo w pokemony . Miałem dużą przerwę ja naprawdee się staram !!

 

to już na tyle... jak chcecie mnie zbanować zablokować to trudno !!!

Odnośnik do komentarza

Ktoś tu chyba ma słabe nerwy :D

Ogólnie uważam, że każdy gracz ma prawo do wystawiania swoich propozycji, lepszych czy gorszych. A jeśli admin stwierdzi, że gracz wyjątkowo się naprzykrza, to może mu dać pouczenie lub ostatecznie zablokować możliwość dodawania propozycji, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza

Czyli to idzie tak..) obrazacie mnie że kiedyś chciałem napisać fajny temat

Nie widzę tu obraz, tylko prekroczona granice wytrzymałości graczy wobec twoich pomysłów.

 

Ja myślałem że kiedy będzie trochę wiecej przedmiotów / poke / itd) to będzie lepiej

Więcej nie znaczy lepiej.

 

Blokada dla mnie niech admin mi da ... tematki i tak usune

 

pff... ja nie wiem co to jest jak Gracz który pisze se tematy ma blokade na pare lat...)

To już nie jest "pisanie se", zacząłeś przesadzać, za dużo tematów za mało przydatnej treści.

 

ja wiem że was mogę wkurzać tymi tematami  dlatego próbuje kiedyś napisać fajny temat

Rozumiem, ale może najpierw poczytaj co uważają gracze na czacie? przypatrz sie co NAPRAWDE by sie im przydało? co naprawde by pomogło grze i nie było niepotrzebnym elementem który być może już jest, którego nie trzeba. Przemyśl zanim temat napiszesz, rozważ wszystkie za i przeciw, przemyśl kilka razy, sprawdź pisownie, wyglad, prezentacje jak i wszelakie możliwe komentarze.

 

Mnie np : Wkurza Maeve że wszystkich poprawia to , fakt że maeve też robi błedy ort. , dlaczego tak jest po prostu się nie nawidzimy

Staram sie poprawiać innych, bo najgorsze co można zrobić językowi to go kaleczyć. Nienawidzisz mnie ponieważ jako jedna z niewielu dużo pisze, bo od razu ci wytykam błedy w pomysłach, słowach. Nikt nie jest idealny, ja także, też mi sie zdarzają błedy jak i gorsze pomysły, ale prosze, zanim napiszesz kolejny zastosuj sie do tego wyzej co napisałam. :) Naprawde, wtedy będzie lepiej i moze w końcu spotkasz sie z aprobatą ludzi? : D

 

myślałem że kiedyś będę lepszy w pg ktoś mnie po lubi , ale widać że nie : ( są już o mnie plotki że nie umiem pisać tematów postów , że nie umiem wystawiać itd..) ja po prostu nie gram dużo w pokemony . Miałem dużą przerwę ja naprawdee się staram !!

Ależ nadal możesz być lepszy : ) nadal może cie ktos polubić, przecież nie musza wszyscy. Na początek spróbuj najpierw zrobic to co wyżej napisałam, a dopiero potem, temat przemyślany z 20 razy dodaj : ) Nie musisz dużo grać, poprostu sie postaraj. Nie patrz ze ktoś jest ostry wobec twoich pomysłów, lecz popatrz co ci przekazuje, jakie błedy wytyka, spójrz, może ma racje? przemyśl to co pisze, nie to że krytykuje, lecz dlaczego.

 

to już na tyle... jak chcecie mnie zbanować zablokować to trudno !!!

Oj Sedno, Sedno, Upsss po prostu już nie wytrzymał takiej nawałnicy tematów nieprzemyślanych do końca. ; / Nie chce cie naprawdę pozbyć, serio.

Odnośnik do komentarza

Drogi sedno
Liczyłem że się domyślisz w jakiej formie jest dany ten temat, ale chyba jednak nie :/ Chciałem Ci tylko pokazać o co chodzi z tymi Twoimi tematami ( w swoich tematach podobno nie czytasz komentarzy).

Fajnie że masz pomysły, że filmik na YT wstawiłeś promujący grę, ale nie uważasz że Twoje pomysły na zmiany są trochę hm... nie przemyślane! W momencie kiedy Ci wytykali to jak je piszesz, zauważyłeś w końcu to i przestałeś pisać różnymi rozmiarami i w różnych kolorach. Naprawdę sądziłem że tym razem też to zauważysz ! Wyszło inaczej, nie miałem zamiaru nikogo urazić tym bardziej nikogo się pozbywać ! ;)

Odnośnik do komentarza

Drogi Upsssie . Ja wiem że wale głupie pomysły taki już jestem ale , prosze uszanuj już to że ja chce napisac dobry temat i dla tego próbuje ciagle , widac na to że mam głupie pomysły i tak juz bedzie / ale po co napisales to ze mam dostac muta na pisanko ?

przeciez kazdy ma prawo ? po prostu nie zaglądaj na moje tematki

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności