Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Zmiana poka


Upsss

Rekomendowane odpowiedzi

:Cel Ułatwienie zmiany towarzysza.
Uzasadnienie przydatności pomysłu:Gdy szukamy na liście pokemona na którego chcemy zmienić z aktualnego towarzysza, poki są ułożone według poziomów co jest dosyć problematyczne w momencie gdy mamy ich kilka na pierwszym poziomie. Niby można mniej więcej orientować się gdzie jest dany okaz gdyby nie to, że ich kolejność się co jakiś czas zmienia. Dużo lepszym rozwiązaniem wydaje mi się zrobienie jak u aukcjonera ustawienie ich po kolei tak jak są w pokedexie.
 Plusy:  Czas
Minusy  Czas
Nick w grze: Cz... Upsss

Odnośnik do komentarza

Durnota totalna. Nawet nie chce mi się tego po raz kolejny skomentować.

 

 

Dobra jednak dopiszę bo nie usiedzę.

 

Rozumiem, że Upsss co chwila zmienia sobie poki na 1 lvlu, żeby nimi pobiegać po mapie, ale jednak reszta najczęściej szuka poka na konkretnym lvlu przy zmianach. A jak ktoś zmienia na 1 lvl to byle jaki dla ochrony lub raz na jakiś czas wybiera coś do wyexpienia i to robi.

Odnośnik do komentarza

mi to akurat bardzo ułatwiło szukanie konkretnych poków u aukcjonera - i nie tylko ;) wcześniej zmuszona byłam do ręcznego wpisywania części nazwy, by odnaleźć na liście - i skakać w ten sposób po kolejnych pozycjach - tych samych rodzajów pokemonów. Dziękuję :)

 

A czy do zsynchronizowania aukcjonera z widokiem w profilu potrzeba psuć wybór w zakładce towarzysz?

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności