Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nowe Kolekcje


Tallana

Nowe Kolekcje  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy obecna lista Kolekcji może zostać zmieniona?

    • Tak, ta zmiana mi nie przeszkadza
    • Nie, chcę żeby ta lista pozostała aktualna


Rekomendowane odpowiedzi

Czy gdyby była taka możliwość, wyrazilibyście zgodę na zmianę obecnych list Pokemonów wymaganych do stworzenia Kolekcji? Pojawił się problem - wraz z dodaniem każdej nowej generacji lista automatycznie ulega zmianie. Zaproponowanym przeze mnie rozwiązaniem jest stworzenie osobnej listy dla każdej generacji - dzięki temu np. Kolekcję Zen będzie można skompletować na chwilę obecną 3 razy za pomocą 3 zestawów z 3 różnych generacji, co da łączny bonus +15%.

 

 

Zmiana już istniejących list może być utrudnieniem wobec graczy, którzy być może do tej pory powoli zbierali Pokemony do utworzenia Kolekcji. A jakie jest wasze zdanie?

 

Mówiąc jaśniej: Jeśli zostaną wprowadzone oddzielne listy dla każdej generacji, to obecna lista Pokemonów zostanie przydzielona do 1 generacji. Problem w tym, że są na niej Pokemony z 3 generacji. Więc musielibyście np. Tyranitara zdobyć dwa razy a nie raz. Zastanówcie się dobrze.

Odnośnik do komentarza

Zlikwidować kolekcje i dodać liderów za których dostaniemy odznaki, które dodają na bonusy ^-^


 


A wracając do tematu to jestem na NIE ponieważ:


Niech lista zostanie aktualna taka jaka jest czyli tylko z pierwszej generacji ( ostatnie formy ). Nie każdy poświęca tej grze wystarczająco dużo czasu by zdobyć/kupić je wszystkie. Każdy wie, że złapanie pokemona graniczy z cudem a o legendzie nie wspomnę.


 


 


Odznaki były by lepszym rozwiązaniem bo niemal każdy mógłby z tego korzystać ( chyba, że celowo by omijał sale ) a tak to jak napisałem wyżej nie każdy będzie mógł z tego korzystać:/


Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że jeśli zostanie obecna lista, to na liście przypisanej teoretycznie do 1 generacji będą Pokemony z dwóch lub trzech gen. Łącznie powinno być ok. 7 list na każdą kolekcję. 

 

Obecnie do skompletowania Kolekcji nie wystarczą Pokemony z 1 generacji.  :)

 

Każda generacja otrzyma osobną listę - pytanie co zrobić z obecną. 

Odnośnik do komentarza

Kolekcje to nie odznaki.

Nie napisałem, że kolekcje to odznaki bardziej chodziło mi o to by zlikwidować kolekcje a dodać odznaki do gry by one dodawały nam jakieś bonusy ale z tego co przed momentem napisałeś to widzę, że odznaki się pojawią :)

 

Podsumowując mało osób będzie miało kolekcje bo patrząc na legendy ( ilość osób posiadających je ) gdzie niekiedy osoba posiada kilka sztuk jednej z legend więc uzbieranie kompletu wiąże się z kosztami lub mega ilością czasu.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności