Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Krysztaly


KamilloX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadłem na pewien pomysł, a mianowicie mogły by z pokemonów wypadać kryształy. Było by ich pięć, każdy innego koloru i każdy mający inne zastosowanie, np: Czerwony Kryształ -> +1 punkt do Życia po użyciu na pokemonie. Zielony Kryształ -> +1 punkt do Ataku po użyciu na pokemonie. Niebieski Kryształ -> +1 punkt do Obrony po użyciu na pokemonie. Żółty Kryształ -> +1 punkt do Celności po użyciu na pokemonie. Fioletowy Kryształ -> +1 punkt do Uników po użyciu na pokemonie. Oczywiście kolorki kryształów można zmienić to tylko taki przykład :) Myślę, że to dość ciekawe urozmaicenie gry by było. Sprawa jest prosta. Kryształy to były by takie rarytasy w świecie PokeGry. Wypadały by z zwykłych pokemonów bardzo, bardzo, bardzo rzadko! Oczywiście, po pokonaniu legendarnego pokemona szansa na kryształ była by troszkę większa. Przy okazji fajna byłaby zabawa na targu jeśli ktoś wystawił by tak rzadki item. Licytacja była by bardzo fajna, każdy chciałby kupić, a ceny mogły by dochodzić nawet do 20000 za kryształ :) (oczywiście domyślam się, że te kryształy \'życia\' czy \'ataku\' były by bardziej pożądane niż np. te od \'uników\' :) Żeby było ciekawiej można było by też wprowadzić pewne ograniczenia, np. można użyć jeden kryształ danego rodzaju na pokemona dziennie! Ale pamiętajmy, kryształy to rzadkie rarytasy! :D

 

Odnośnik do komentarza

Nie. Może dać zbyt dużą przewagę ;)

 

Jeśli nie jesteś gotowy na krytykę to nie powinieneś być gotowy na publikowanie pomysłów ;)

1.Wypadały by z zwykłych pokemonów bardzo, bardzo, bardzo rzadko! Oczywiście, po pokonaniu legendarnego pokemona szansa na kryształ była by troszkę większa.

2.Na krytyke jestem przygotowany ale jak np. taki Azel powie np.Czytanie tego co napisałeś wygląda tak samo jak to:http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201110/1319640161_by_gabrysia_500.jpg?1319640161 to lepiej zeby nie pisali :)

Odnośnik do komentarza

1.Wypadały by z zwykłych pokemonów bardzo, bardzo, bardzo rzadko! Oczywiście, po pokonaniu legendarnego pokemona szansa na kryształ była by troszkę większa.

2.Na krytyke jestem przygotowany ale jak np. taki Azel powie np.Czytanie tego co napisałeś wygląda tak samo jak to:http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201110/1319640161_by_gabrysia_500.jpg?1319640161 to lepiej zeby nie pisali :)

Bardziej udowadniaj że ja mam racje :D

 

Ja>Magikarp>Ty

Odnośnik do komentarza

Byłem na komórce więc nie chciało mi się za bardzo rozpisywać :)

 

Pomysł nie przejdzie bo administrator na samym początku tłumaczył, że tego typu przedmioty nie będą występować w grze by nie robić przepaści między graczami. Trenuj z rozumem statystyki a nie wymyślać wspomagacze. 

Odnośnik do komentarza

Da to za dużą przewagę. Dobrze wiem jak taki towar by chodził na rynku, a co bogatsi spokojnie by to wykupywali i mieli lepsze poki. Druga sprawa ze on ten podobne rzeczy się już pojawiały (może nie dosłownie w takiej formie). Trzecia że skoro już coś skopiował to z góry odrzucam jego pomysły bo są wzięte skądś indziej gdzie to się może sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

No tak, jak zarzucasz komuś kłamstwo to wielka sprawa, a jak się okazuje że niesłusznie to "szczegóły". 

 

Z jednej strony nierówność statystyk jest jak strzelanie graczom w stopy, zawsze jakaś zmiana ale coś ciężko z nią iść. Ale z drugiej strony dzięki temu nie tylko poziom unikalności i ilości wpływa na naszą decyzję o zakupie lub złapaniu Pokemona. Zauważ, że te które mają więcej atrybutów wymagają też więcej doświadczenia na poziom (tylko czy na każdy?).

Odnośnik do komentarza

zauważ ze aktualnie sa faworyzowani nowi gracze..
jeśli spotka sie nowy pok z starym pokiem na tym samyl lvl to te 15 siły może przeważyć o porażce lub wygranej
jak juz sie podnosi sile pokom to robi sie to wszystkim a nie po najmniejszej lini oporu tylko tym ktore pojawia się od ...

Odnośnik do komentarza

a jesli chodzi o .. "klamstwo" to ok tu moze nie mialem racji wiec za to sorry

ale moge podac przyklady gdzie Admin oklamywal graczy i nikt mu nie truje dupy za to
a jesli sie o nich wspomni to w najlepszym przypadku Admin ma zanik pamieci o nich.. . zmienia sesn słow na swoja korzyść lub swoje zdanie... a w najgorszym przypadku ban

Odnośnik do komentarza

Da to za dużą przewagę. Dobrze wiem jak taki towar by chodził na rynku, a co bogatsi spokojnie by to wykupywali i mieli lepsze poki. Druga sprawa ze on ten podobne rzeczy się już pojawiały (może nie dosłownie w takiej formie). Trzecia że skoro już coś skopiował to z góry odrzucam jego pomysły bo są wzięte skądś indziej gdzie to się może sprawdzić.

tego nie kopiowalem z zadnej strony ale przykro mi, ze ci sie tak wydaje... ;)

Odnośnik do komentarza

tego nie kopiowalem z zadnej strony ale przykro mi, ze ci sie tak wydaje... ;)

Nie wydaje mi się. Po prostu udowodniłeś że jesteś nieuczciwy, a skoro prawie dałeś 4 propozycje podrząd, z czego jedna w pełni skopiowana, to nie mam podstaw wierzyć Ci, że reszta też skądś nie pochodzi :)

 

 

@edit&down

Nic nie będę sprawdzał, nie popisałeś się, tyle.

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się. Po prostu udowodniłeś że jesteś nieuczciwy, a skoro prawie dałeś 4 propozycje podrząd, z czego jedna w pełni skopiowana, to nie mam podstaw wierzyć Ci, że reszta też skądś nie pochodzi :)

jedno skopiowalem przyznaje... mozna dac mi za to bana... ale reszte to sam wymyslilem sprawdzaj se gdzie chcesz ja mam swoje zdanie ty masz swoje :)

Odnośnik do komentarza

KŁAMSTWO

prosze najpierw Admina o wyrownanie stat starszym pokom a pozniej mowienie zdan w tym typie bo aktualnie twierdzenie ze kazdy ma tyle samo atrybutów jest klamstwem

nowe poki maja 15 atrybutów w sile (1.5lvl) więcej niż starsze

 

Przewaga nowych pokemonów wynika z różnicy EXP  poziomów potrzebnych do zdobycia. "Stare" pokemony na pierwszy poziom potrzebowały 100 punktów doświadczenia, "nowe" - 300. Nikt nie broni Ci wyexpienia nowego pokemona, zamiast opierania się tylko na jednym, "topowym" stworzeniu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności