Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Zmiana systemu EXP


Administrator

  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby wskazany system doświadczenia pozostał w grze?

    • Tak
      15
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w związku z prośbami graczy postanowiłem odrobinę zmodyfikować system zdobywania punktów doświadczenia.

 

Od dziś ilość wymaganych punktów doświadczenia wzrasta o 0.1 poprzedniej stawki. Punkty doświadczenia wymagane na kolejny poziom nie mogą jednak przekroczyć 1500000.

 

Ponadto, każdy gracz otrzymał doświadczenie wymagane do kolejnego poziomu.

Odnośnik do komentarza

dlatego mówię.

Przykładowo... Szarloty Zapdos(miał chyba 124lvl NA ORZECHACH) i co, teraz ma tą całą stratę odrobioną?

 

 

jak dla mnie śmieszna zmiana
kto uzywal orzechów i exp odrobił to teraz za swoj wysilek sa pokrzywdzeni.. brawo świetna zmiana.. no comment

 

nowy system.. moze nawet byc ale to -  "każdy gracz otrzymał doświadczenie wymagane do kolejnego poziomu." jest zalosne

 

 

Z tym się zgodzę, nowa zmiana - OKEJ, ale nie darmowy exp. Choć to raczej już nie zostanie cofnięte. Więc... brawo, kolejna wtopa. Tak jak z eventowymi pokemonami wprowadzonymi wcześniej :F

Odnośnik do komentarza

gracze? chyba dzieci plączące ze im się expic nie chce na wysoki lvl wiec trzeba porozdawać darmowe lvl aby siedziały cicho

i tak samo jest przy uzywaniu orzechów... najpierw każdy chce ich używać a potem u wiekszosci (nie u kazdego) brak checi aby expa odrobić i zaczyna sie marudzenie wiec aby i oni zamilkli to wyrównajmy im doświadczenie 

Odnośnik do komentarza

Nadal trzeba do czegoś dojść w grze. Weź pod uwagę, że orzechy działają do 130 poziomu a w rankingu królują znacznie wyższe poziomy. Z tego co wiem, sporo takich orzechowych Pokemonów było robionych pod szybkie bicie konkretnych Pokemonów. Mimo wszystko zdobycie 30 i więcej orzechów JEST pracą wykonaną w grze, bo nie zauważyłam żeby przeciętni gracze dysponowali dużymi ilościami tego przedmiotu. 

 

Nie da się wszystkich zadowolić, bierzcie na to poprawkę. Większość graczy cieszy się z wyrównania, a przynajmniej nie zauważyłam żeby narzekał ktoś poza osobami, które teraz żałują, że expiły zamiast korzystać z orzechów. Osoby korzystające z orzechów miały wysokopoziomowe Pokemony, których nikt za dobrą cenę by nie kupił i które nic nie mogły z nimi zrobić bo kto by expił Poka z TAKĄ ilością doświadczenia do zdobycia? :P

 

Przy wycofaniu expa z wypraw płakały głównie osoby, dla których oznaczało to konieczność expienia zamiast wysyłania Pokemona na kilka wypraw dziennie...

Odnośnik do komentarza

Tylko dlaczego niektórzy dostali po 20kk expa? zwykła głupota i niesprawiedliwość
z racjii tego ze ja rowniez jechałem do 130lvl na orzechach a potem to odrobilem jako jeden z niewielu to teraz mam udawać ze jestem zadowolony ze poświeciłem swój czas i pieniądze a Admin tu takie coś odwala

wiele osób dostało to na co paru graczy ciężko pracowało poświęcając wiele godzin a nawet kasy od tak za nic..  tylko siedzac i nic nie robiac.. wiec czemu ma zostać to im wyrównane.. chcieli korzystać z orzechów to wiedzieli ze trzeba będzie expa odrobić a tu taki prezencik od admina bo im się expic nie chce.. 

powinna zostać zastosowana jakaś rekompensata dla tych graczy którym zalezalo na graniu i odrobili exp a najlepiej cofniecie beznadziejnej decyzji

 

OBECNA SYTUACJA JEST PO PROSTU ŻENUJĄCA i okazała się wpadką (kolejną) Admina 

Odnośnik do komentarza

Żaden z graczy nie otrzymał 20 milionów punktów doświadczenia - wierutna bzdura.

Zmiana miała na celu WYRÓWNANIE punktów doświadczenia na kolejne poziomy. Poprzednio system zmniejszał progi dopiero po osiągnięciu 140 poziomu, stąd też wiadomo dlaczego postawa jest taka a nie inna. Jeżeli jeden gracz miałby do odrobienia kilka milionów punktów doświadczenia (poprzednio nie używając orzechów) a wspomniany Artemiz 1,5 mln, wtedy można byłoby to uznać za grę nie fair.

Ponownie, radzę się zapoznać z tym jak wszystko działa zamiast siać ferment (identycznie jak w przypadku chwytania pokemonów).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności