Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nakręć materiał z PokeGry i zgarnij arcany! #2 [DYSKUSJA]


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nagrody są za małe, dla 800 arkanów(o ile się wygra) nie warto siedzieć godziny, nagrywać, później montować kolejne kilka godzin. Kto nagrywał filmy na YouTube wie ile to czasu pochłania. Robiłem zwiastuny do gier i przy 3minutowym zwiastunie schodziło 2-3 godziny by dobrać odpowiedni materiał. Więc nie jestem pewny czy ktoś się pokusi za nagrodę wartą 20zł pracować 3godziny.

Administratorze, jako nagrodę oferujesz wirtualne dobro które wystarczy wpisać w bazie danych, a dajesz równowartość 20zł? Przecież, dla administracji to tylko wpis w bazie danych.

Więc ja odpadam od razu widząc takie podejście administracji. Szukać naiwnych na tworzenie materiałów do gry za 20zł. Dobrze, że nie za darmo..

Odnośnik do komentarza

Są osoby, które potrafią dobrze bawić się nagrywając i montując film - i zrobią to ot, choćby dla samej dobrej zabawy. Nie zdajesz sobie sprawy z tego, ile osób pracowało i nadal pracuje NIEODPŁATNIE, by inni mogli się dobrze bawić. Ktoś musi spędzić wiele godzin, by stworzyć nową mapę, ktoś inny - by stworzyć nowe postacie (NPC i trenerów), by wymyślić wyzwania i dobrać nagrody. A konkursy? Ktoś musi nie tylko zarzucić propozycję, ale także przejrzeć te x godzin filmów/dziesiątki prac i spędzić kupę czasu na to, by wybrać najlepsze prace. Idąc Twoim tokiem myślenia, ktoś musiałby zapłacić nam za tą pracę albo powinniśmy sobie odpuścić, skoro to takie NIEOPŁACALNE. Nie chcesz się bawić wraz z resztą społeczności - to się nie baw, idź znaleźć sobie zajęcie, które będzie dawało kokosy. Tak swoją drogą, musisz mieć niezłą pracę, skoro dostajesz 20zł netto za godzinę ;) Ja pracuję za mniej niż 6,50 ;) I tworzenie nowych grafik, wyzwań czy konkursów z nagrodami uważam za odskocznię od tego całego konsumpcjonizmu i pogonią za mamoną.

 

..I przynajmniej nie jestem tak zgorzkniałym człowiekiem, jak Ci wszyscy liczący na jak największe zyski ;)

Odnośnik do komentarza

@Parlaxi byłem j.adminem w innej grze, prowadziłem również własną grę przeglądarkową i wiem jak to wygląda od środka :) Wy jako team nie otrzymujecie pieniędzy za pomoc, ale zapewne właściciel gry(główny admin) daje Wam arcany w grzę lub inne dobra wirtualne jako podziękowanie za pomoc. Tak to najczęsciej działa :)

@Cyklon jeśli chcesz nagrać po prostu gameplay to pewnie to będzie trwało 20min w ciągu gry i nie odczujesz różnicy ani jakiejś straty czasu. Ja przytoczyłem przykład, gdy film się skleja/dodaje efekty i obrabia. To na prawdę trwa długo. Stąd mój post o tym, że jeśli chciałbym się pokusić o zmontowanie materiału o pokegrze, to byłoby to zajęcie na kilka godzin by można to było później puścić w świat, a taki jest zamysł prawda?

@Parlaxi tak jak mówisz, ja zajmę się innymi rzeczami :) Nie zarzucam, że konkurs jest zły, podoba mi się bardzo tylko po prostu za taką nagrodę ciężko wygospodarować nawet 2godziny w dobie gdzie jest praca/dom/hobby a czasem i inne obowiązki.

Odnośnik do komentarza

IWNF - wiem, co znaczy mieć milion obowiązków i brak czasu na to, by usiąść tak do porządku. Sama na swoje hobby w tygodniu czasem wygospodaruję godzinę, czasem nie.

 

 

zapewne właściciel gry(główny admin) daje Wam arcany w grzę lub inne dobra wirtualne jako podziękowanie za pomoc. Tak to najczęsciej działa :)

 

Najczęściej tak to działa, ALE ;) Jakbym za każdym razem dostawała arcany od Administratora za wszystko, co robię, miałabym przynajmniej jeszcze jednego sh, zero długów u Artemiza i być może więcej legend, niż Hibi (no offence intended* ;) )

Są dni i projekty, gdy jest wena, jest czas i w ciągu godziny można zrobić TYYYYYLE rzeczy - ale są też dni, kiedy czegoś brakuje. Mi najczęściej brakuje czasu (pomysły same mi się w głowie roją i nim dotrę do komputera, są już rozbite na czynniki pierwsze, z uwzględnieniem wszelkich "za" i "przeciw"). Gdyby nie to, Administrator już by miał te 30 nowych wyzwań, rozpiskę sojuszu, blisko setkę NPC i drugie tyle grafik przedmiotów. I tak między nami - ostatnio zaczęłam rozważać udział w konkursie z filmikiem, ponieważ nawet te 50a by mnie poratowało - a przecież nie robiłabym tego dla arcan, ale dla przyszłych i obecnych Graczy ;) Kiedy jednak dotarło do mnie, że jedyny czas, jaki mogłabym na to znaleźć to bardzo późne godziny nocne, kiedy to wszyscy w domu śpią, a ja mam do wyboru padnięcie ze zmęczenia, nadgonienie z zaległościami lub ogarnięcie pobojowiska po dziecku (o hobby nawet nie myślę) - odpuściłam.. Istnieje bowiem bardzo duże prawdopodobieństwo, że nikt by mnie nie zrozumiał (lub zasnęłabym w trakcie :P ) ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności