Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Moje pytania :P


Krystian Wojciech Symeon

Rekomendowane odpowiedzi

W związku, że dopiero zaczynam gre, chciałem popytać o parę rzeczy, których nie zauważyłem na forum (może jestem ślepy:P).

1. Czy jest w planach, by podczas kolekcjonowania generacji pokemony, które przeszły w drużynie ewolucje były nie wymagane do ponownego łapania?

2. Czy jest możliwość oznaczenia w jakiś sposób rzadkości występowania poków?

 

3. Dlaczego jest tak dużo form ewolucyjnych dostępnych do złapania, czy to nie wymusza na graczach lenistwa skoro nie muszą ewoulować swoich podopiecznych?

 

4. W jakim celu stoją budynki pokecentre skoro nie można z nich korzystać? Chyba, że to tylko ozdobniki ;)

 

5. Czy w miejscu "Hodowla" Przewidywane będzie rzeczywiste hodowanie poków?

 

6. Czy jest może opcja w pokedeksie do grupowania pokemonów typologicznie?

 

7. Czy w sklepie jest możliwość sortowania wg ceny lub też nazwy albo  jakaś wyszukiwarka?

 

8. Czy i kiedy będzie dostępna mapa wszystkich krain (nie potrzebuje wiedzieć jakie poki tam występują :P)

 

No i chyba na razie tyle, gdy mi się coś jeszcze urodzi dam znać ;) Pozdrawiam współgraczy i życzę owocnych łowów :P

Odnośnik do komentarza

3. Jak ktoś chce zbierać generacje to i tak musi mieć wszystkie poki z danych generacji, a niekiedy dalszą formę ewolucji jest łatwiej złapać niż wcześniejszą. A jeśli ktoś nie chce łapać wszystkich poków... to co mu za różnica?

4. Niektóre budynki są JESZCZE niedostępne,a niektóre... kto wie.

5. Zdaje się, że nie, bo za dużo legend, rzadkich poków itp. by się na servie porobiło.

6. Raczej nie.

7. To jest 2 przedmioty w sklepie i Ty chcesz to jeszcze sortować? O.o

Odnośnik do komentarza

1) Wątpliwe to jest. Potem masz dwa Charizardy i co?

2) Większość wyzwaniowych, wszystkie odwiedzające. Dorzucę w FAQ.

3) Nie jedna osoba zbiera poki "tylko na 1lv".

6) Żadnego sortowania, w przyszłości całość tutaj: http://www.pokegra.pl/wiki/Pokedex_(Lista)

7) Pomysł filtrów jest - brak jakiejkolwiek informacji od Admina

8) Nie ma tylko Hoenn i Unovy, bardzo jest potrzebna Unova?

Odnośnik do komentarza

w piątym miałem na myśli możność hodowania poków na zasadzie zanoszę dwa poki kompatybine ze sobą ze względu na płec i np. typ, pok przykładowo dziedziczy gatunek matki, podstawowe staty ojca w przypadku np. jest pikachu matka i jolten ojciec można uzyskac pikachu o statach jolteona, ale jeśli weźmiemy Pikachu Matke i Raichu ojca to mamy 25% szansy na otrzymanie pichu o statach ojca i 50% na Pikachu o statach Raichu. A Hodowla nie będzie dotyczyła Pokemonów bezpłciowych w gestii administracji do ustalenia (Legendy, Shiny Legendy, Poki niespotykane na mapie, poki dzieci[dwie cleffy nie dadza potomstwa])

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności