Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Mapy


Weavilee

Mapy  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?



Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł polega na tym iż będą dodane mapy gdzie pokemony będą 70 lvl. Bo popatrzcie sami co się teraz dzieje! Postać mająca 63 lvl expie się w lesie unova. Gracz na 90 lvl też się tam exp!

Czemu? Bo łatwo tam zdobyć lvl. Jednak na 90 lvl. poki dają tam 299 pd więc to i tak mało.

Po za tym na 85 do 11(któregoś) lvl nie ma żadnego trenera do pokonania :/

I mogła by tam być 6 generacja, która jest puki co nie dostępna.

Zmieniła była też pokemony z występowaniem nigdzie na mnowe mapki.

Oraz dała mapie na której były by shinee. Mapki chroniły trener mający 260 lvl i shinee pola.

Jeśli zrobiła coś źle w pisaniu Przepraszam

Pierwszy raz pisze propozycję ;$

Pozdrawiam weavile!

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

Piszcie co uważacie w komentarzach

Odnośnik do komentarza

no to tak:

1. W Lesie Ariańskim siedzisz od ok. 13lvlu do ok. 30lvlu, a w Ptasiej Kniei od ok. 30lvlu do 50+lvlu, więc może jeszcze i kolejne mapki dla nowych graczy? Bez przesady ten exp w np. Lesie Unova nie jest taki mały w porównaniu do potrzebnego doświadczenia na poziom. Im wyższy poziom, tym gorzej jest, więc przyzwyczajaj się.

2. 6 generacja jest chociażby na safari, a jak przyjdzie pora to Admin wprowadzi i je na innych/nowych mapach.

3. Pokemony, które są 'Nigdzie' są dostępne na safari.

4. Shiny mają być wprowadzone na mapy w przyszłości  (a przynajmniej takie chodzą pogłoski).

5. W tej ankiecie można zagłosować zarówno na 'tak', jak i 'nie' jednocześnie, bo jest to ankieta wielokrotnego wyboru, lel

Odnośnik do komentarza

1. To miało być tylko dla ciekawszego i szybszego exp.

2. Ale gdzie indziej też może być. Tylko proponuję dla urozmaicenia gry.

3. Jak w 2.

4. Po to są przecież propozycję! I nic o tym nie wiedziałam.

5. Na to pytanie odpowiem ,, wiem! To było takie głupie XD ale mnie to NIE OBCHODZi,, lel

Konjec

no to tak:

1. W Lesie Ariańskim siedzisz od ok. 13lvlu do ok. 30lvlu, a w Ptasiej Kniei od ok. 30lvlu do 50+lvlu, więc może jeszcze i kolejne mapki dla nowych graczy? Bez przesady ten exp w np. Lesie Unova nie jest taki mały w porównaniu do potrzebnego doświadczenia na poziom. Im wyższy poziom, tym gorzej jest, więc przyzwyczajaj się.

2. 6 generacja jest chociażby na safari, a jak przyjdzie pora to Admin wprowadzi i je na innych/nowych mapach.

3. Pokemony, które są 'Nigdzie' są dostępne na safari.

4. Shiny mają być wprowadzone na mapy w przyszłości (a przynajmniej takie chodzą pogłoski).

5. W tej ankiecie można zagłosować zarówno na 'tak', jak i 'nie' jednocześnie, bo jest to ankieta wielokrotnego wyboru, lel

1. To miało być tylko dla ciekawszego i szybszego exp.

2. Ale gdzie indziej też może być. Tylko proponuję dla urozmaicenia gry.

3. Jak w 2.

4. Po to są przecież propozycję! I nic o tym nie wiedziałam.

5. Na to pytanie odpowiem ,, wiem! To było takie głupie XD ale mnie to NIE OBCHODZi,, lel

Koniec!! Tadam

Odnośnik do komentarza

1 skoro 300 pd w lesie unova to mniej wiecej od 70lvl mozna expic w cienistych i dostawac po 400

2 kiedys beda.. niemolziwym jest wprowadzenie wszystkich pokow od razu.. powoli sa dodawane kolejne generacje

3 jesli wprowadzisz wszystkie poki na mapy to safari stanie stanie sie bezuzyteczne a to bylby duuuzy minus w grze

Odnośnik do komentarza

W ptasiej kniei w okolicy kapitana - dostaje się 300-500 exp za pokemona :) I można tam expić już od 50lv :)

Na wybrzeżu Johto na samym początku - bardzo podobnie i spokojnie możesz tam bić nawet do 80lv, jeśli masz takie życzenie ;) Jednak reszta mapy również ma wiele do zaoferowania dla młodego odkrywcy ;)

 

Prawdę mówiąc, region Johto ma wiele do zaoferowania dla Graczy z poziomami od 60 do ~120. To, że wiele osób jest akurat w LU można wytłumaczyć wyzwaniami, jakie się tam bierze ;) A są dość.. mozolne :)

 

Przyznaj się - sam przed sobą - ile map w PG odkryłeś? Ile zwiedziłeś? Ile wyzwań przyjąłeś i wykonałeś?

Uwierz mi na słowo - wiele jest do odkrycia, jeszcze więcej do zdobycia (tylko mało kto zagląda do pokedexu.. :( ) - i nie mam na myśli łapania pokemonów ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności