Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nowe Pokeballe


KujonekxD

Nowe Pokeballe  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?



Rekomendowane odpowiedzi

Gracz: KujonekxD

Propozycja:Wprowadzenie nowych pokeballi.

 

Witajcie.Mam nową propozycję,która może się udać.Chodzi o nowe pokeballe.Jak zapewne wiecie,istnieje wiele pokeballi,których nie ma w grze (np.Nestballe).Mogą one wypadać z pokemonów (mała szansa) i można je kupić

w sklepach które znajdują się w innych miastach (nawet nie wiem czy w innych miastach są sklepy,a jak ich nie ma,można je zrobić)

 

Zalety:

-nowe przedmioty,

-urozmaicenie sklepu,

-możliwość łatwiejszego łapania pokemonów

 

Wady:

-wysokie ceny,

-chwalenie się graczy na czacie

 

Myślę że pomysł się spodobał,jeśli tak,proszę o kliknięcie przycisku ,,Tak" w ankiecie.

Jeśli administrator zgodzi się na wprowadzenie pomysłu,sam osobiście dostarczę mu grafikę.

Jeśli widzicie zastrzeżenia,proszę je napisać w komentarzach.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem obecne balle pokrywają w zupełności zapotrzebowanie graczy i byłyby to kolejne nieprzydatne balle. Trochę bez sensu.

Co do urozmaicenia sklepu... A na co to? Po co? I tak praktycznie wszystko kupuje się na aukcjach po niższych cenach niż w sklepach.

A jeśli chodzi o łatwiejsze łapanie poków, to jest to jedynie dobre jeśli chce się, by po raz kolejny ceny poków poleciały w dół na łeb na szyję.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności