Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Zmiany na chacie


Sikorek

Ankieta  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?



Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja odnosi się do wyświetlania chatu, a dokładnie często wiadomości serwera mieszają się z wiadomościami graczy.
Proponuje wprowadzić zakładki do chatu tak aby w każdej wyświetlały się inne powiadomienia.
 
Przykładowo:
-Zakładka "Chat" gdzie gracze mogliby ze sobą w spokoju rozmawiać;
-Zakładka "Pokemony" na której byłyby informacje odnośnie tego, że "Stworzenie Mew odwiedziło Miasto Viridian", oraz "Gracz XYZ schwytał stworzenie...";
-Zakładka "Aukcje", gdzie wyświetlane byłyby komunikaty o tym, że dana osoba zalicytowała danego pokemona, oraz każdy mógłby tam zapisywać swoje ogłoszenia na temat tego co sprzedaje albo co poszukuje.
-Zakładka "Różne", gdzie wyświetlane byłyby komunikaty na przykład od Torina.
 
Plusy:
-Ułatwienie komunikacji między graczami;
-Łatwiej sprawdzić jakie wyjątkowe pokemony właśnie odwiedzają dany teren;
-Czat nie byłby zaśmiecony przez oferty kupna i sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Wybacz ślizg ale nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Każdy będzie mógł sam przełączać się pomiędzy zakładkami.
Chodzi mi o to, że pisze z kimś na chacie i nagle przychodzi 5 wiadomości o tym że stworzenia odwiedziły takie i takie miasta do tego ktoś złapał pokemona i jeszcze ktoś wygrał u Torina. 
Albo chce upolować Mew'a i czekam aż pojawi się komunikat o tym, jednak bardzo łatwo jest go przeoczyć gdy aktualnie na chacie parę osób dyskutuje, albo gdy w tym samym czasie ktoś łapie pokemony i otwiera skrzynki.

Wydaje mi się, że to pomogło by w czytelności tego chatu.

Odnośnik do komentarza

Był kiedyś taki pomysł... Admin odpowiedział, że zakładek nie będzie. No ale w końcu dodał. Tylko aby przełączyć, musisz całkiem "odświeżyć" stronę, co trochę utrudnia. Jakby rozdzielić pogaduchy na trzy (systemowe, główny, handel), nie wydaje mi się, by aż tyle osób tam zaglądało (tj. męczyło się z przełączaniem, np. by zobaczyć czy coś ktoś sprzedaje).
 

 

PS. Skzynek ostatnio mało, a i jest opcja Crtl+F. Sprawdzanie co 10min poprzez usuniecie i wpisanie jednej litery ciężkie nie jest ;p

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności