Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

3 błędy - w: czat, skrzynka, gra.


abangel

Rekomendowane odpowiedzi

1) na czacie niektóre wypowiedzi nie pojawiają się. Widać to najlepiej, jak ktoś robi *korekta; a nie ma wypowiedzi korygowanej. (obserwacja moja i innych)

 

2) po zrobieniu 'zadania codziennego' skrzynka żółknie, ale brak w niej nowej wiadomości. (obserwacja nie konsultowana z innymi)

 

3) często siedzę w nocy; wtedy czat jest prawie zdechły i nie sposób przegapić komunikatów. Mimo braku informacji o pokémonach nawiedzających tereny to rankiem widać, że ludzie sukcesywnie znajdują i zabijają poki ("zabijają" - naturalnie jest to przenośnia, nie tycząca się realu). Też i mi zdarzyło się kilkakrotnie znaleźć pokémona nawiedzającego nie zgłoszonego komunikatem PG. (obserwacja jak wyżej; własna)

Tu już nie mam pewności, lecz odnoszę wrażenie, że najczęściej niezapowiedzianymi gośćmi są Porygon i Unown.

Odnośnik do komentarza

1) Bardziej nie widzisz całosci bo uzywaja pg/gg/etc albo ty włączyłaś CL

 

2) To samo, nie przeszkadza zbytnio.

 

3) Nie wydaje mi sie, pewnie stoją po prostu "bardzo długo". Szkoda, że Giratina tak nie ma i o 20:05 nie raz ludzie przelatują całą Jaskinię i jej nie ma. (Wciaż jestem przekonana, ze ta jaskinia ma ukryte, niedostępne kratki ale Ciiii)

Odnośnik do komentarza

1. GG używam niezwykle rzadko i nigdy w nocy. Innych wymienionych przez Ciebie programów, nie używam.

2. Owszem, nie przeszkadza; co nie zmienia faktu, że to jest błąd, który w trosce o jakość PG; zgłaszam.

3. Zapewne stoją, jak piszesz "bardzo długo"; tak "dłuuugggoooo....", od południa ubiegłego dnia pewnie; nawet restart przeżywają i dalej stoją...
 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności