Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Prywatne aukcje


Krystian Wilczyński

  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?



Rekomendowane odpowiedzi

Może ludzie jednak sie zdecydują bo przydałoby sie takie cos :)

 

Parlaxi :

Napisano 29 luty 2016 - 17:39

temat aukcji dedykowanych był poruszany w tak wielu wątkach, że aż strach.. Nie przejdzie to. Wystarczy przejrzeć forum.

Admin:

Napisano wczoraj, 13:47

odrzucone.

 

Przydałoby się przejrzeć forum dokładnie nim się coś zaproponuje. Wczoraj Admin odrzucił ten pomysł, a dzisiaj znowu takie sam temat.

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...

Mozna temu w pewien sposob zapobiec.

Wpisujemy nick osoby, ktorej chcemy cos wystawic - nasza oferta pokazuje sie posrod aukcji innych graczy z ta roznica, ze widnieje przy niej napis "Zarezerwowane dla: ....". Po okreslonym czasie, na przyklad 1 minucie, rezerwacja "tracilaby waznosc", stajac sie dostepna dla pozostalych graczy.

Naturalnie, oferta taka znajdowalaby sie w "historii transakcji", ktora kontrolowaliby moderatorzy oraz gracze - przeciez robi sie to juz teraz. :)

Nie wiem jednak, czy byloby to mozliwe do zrobiena przy obecnym silniku, kodzie gry - o programowaniu wiem tyle, co nic. Rzucam jedynie rozwiazanie, ktore wedlug mnie brzmi slusznie i logicznie. Obie strony powinny byc zadowolone.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie, nie. MILIONY razy była taka propozycja, więc na pewno teraz nie będzie takiego czegoś. I mam nadzieję że admin jej nie przyjmie, bo zaraz prawie każdy kto nie gra sprawiedliwie założy miliony multikont i będzie sobie przesyłać różnorodne przedmioty ,,niby po znajomości''. 

 

Mikannde@

 

To tylko narobi jeszcze większej pracy moderatorom. To tak nic nie zdziała ta twoja propozycja.

 

 

Ehh, i jeszcze dodam, że dziwi mnie to że każdy taki ,,nowy'' gracz jest na tak.  Dziwne, nieprawdaż? 

Odnośnik do komentarza

nie raz był ten temat poruszany jak piszą inni powyżej, na dobrą sprawę pomyślcie jakby było jakby wszyscy by się obdarowywali pokami "po znajomości" na dobrą sprawę na aukcji ogólnej pojawiałoby się tylko ok 20% poków z tego wszystkiego które są warte uwagi.

Wielu trenerów by nie miało szansy nawet zdobyć niektórych poków bo wiele osób by się non stop wymieniało pomiędzy sobą.

Tworząc takie tematy związane z "ułatwieniami" zacznijcie patrzeć na to z kilku stron, a nie tylko spoglądając na własne korzyści z takiej propozycji. :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności