Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Aukcja dedykowana


Avalier

Rekomendowane odpowiedzi

Się skromnie witam. Jest to moja pierwsza propozycja i myślę, że może się spodobać i jest możliwa do zrealizowana. Chodzi głównie o to by dany gracz mógł zadedykować dany przedmiot/ danego pokemona za daną kwotę danemu graczowi (masło maślane). Zauważyłem, że wiele razy gracze narzekają: A bo mi on zabrał, a bo mi zabrał tamto. Tak więc myślę, że to by bardzo pomogło w dokonywaniu transakcji przez różnych graczy. Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza

Thoriza, nie za bardzo Ciebie rozumiem.. Towar byłby sprzedawany w takiej samej cenie jak na normalnej aukcji. Nie ma tu żadnego pomagania, jest to jedynie wyjście na przeciw ludziom, którzy chcieliby najzwyczajniej w świecie kupić dany przedmiot nie obawiając się, że ktoś inny go podkupi. Myślę, że taka opcja też rozwinie jakoś grę. Takie sprzeciwy tylko uniemożliwiają rozwój gry. 

Próbowałem zrobić ankietę, ale nie miałem zielonego pojęcia jak to zrobić więc zrobiłem coś takiego. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jak to mówią *blablabla* multi *blablabla*. Wymyślamy równe sposoby aby multi nie korystało ;c od kilku msc gdy przez minimalny poziom aż po nawet różne dziwne wymogi, blokady etcetc. Znajdź idealny sposób ;c

 

ps. Z monitoringiem jak dotychczasowe aukcje.

ps2. Tworzenie ankiety jest w edycji po prawej, znika jeśli dasz "podgląd posta".

Odnośnik do komentarza

Może chociaż jakieś karnety za arcany na takie aukcje? Wtedy dedykowane sprzedaże opłacałoby się robić wyłącznie tym osobom, którym naprawdę na tym zależy (np. jakiś wyjątkowo rzadki Pokemon albo przedmiot) i nie służyłoby to przerzucaniu rzeczy z multikont. Jednocześnie gracze nie musieliby kombinować z przekazywaniem złota na przeprowadzenie transakcji.

Odnośnik do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności