Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Zadanie boczne - znajdowanie poleconych


Lidia

Zadanie boczne - znajdowanie poleconych  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy propozycja powinna znaleźć się w grze?

    • Tak - usunąc całkowicie.
      5
    • Może być jako ostatnie ostatnie zadanie z tych zadań
      2
    • Nie - ma zostać.
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy,kto robił zadanie boczne wie, że jest takie zadanie jak Znajdź 3 poleconych i pomóż osiągnąć im 5 lvlWielu graczy próbuje znaleźć sposób na ominięcie tego zadania, bez ładowania w to arcanów. Dlatego chcę się zapytać co sądzicie o tym, żeby albo całkiem wyeliminować to zadanie, albo chociaż żeby było całkowicie a końcu.

 

PS Wiem, że miały by tylko 2 odpowiedzi, Tak lub Nie ale  nie to pytanie wymaga 3 możliwości. Proszę, zaznaczajcie to co sądzicie... moim zdaniem zawsze łatwej będzie nam później. Możecie się także kontaktować ze mną na priv w grze. Nick mam ten sam co tu... Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

To autorka tematu nieźle sobie to wykombinowała :D

także w komentarzu odpowiem: "jestem na NIE" a dlaczego? już wyjaśniam...

kolejne zbędne ułatwienie gry, Admin specjalnie dał takie zadanie by rozkręcić grę i przyciągnąć więcej osób, każdy komu się nie chce robić tego wyzwania ma opcję jego pominięcia i tyle.

Nad czym tutaj się rozpisywać

Odnośnik do komentarza

Na czym polega to zadanie?

Używając komunikatorów, maila, fb, sms lub karteczek z przepisanym Twoim linkiem polecającym (jak również własną inicjatywą) należy zachęcić 3 inne osoby, by spróbowały zagrać w PG.  Twoim zadaniem jest wprowadzić znajomego w realia PG i pomóc mu/jej w osiągnięciu 5lv.

 

Przykrym jest to, że sporo osób na siłę próbuje obejść to wyzwanie, oczekując fajerwerków czy innych owacji na stojąco.. Nawet nie próbują używać tzw poczty pantoflowej.

Też nie mam tego wyzwania ukończonego. Muszę jednak zaznaczyć, że wielu osobom powiedziałam o samej Grze, jednak tylko 2 osobom podałam linka. Obie osoby zaczęły w to grać, ale tylko jedna wbiła więcej, niż 5 poziom. Nie mam jednak parcia na to, by odznaczyć wyzwanie. Co mi po tym, że szybko skończę? Zależy mi na tym, aby wśród osób poleconych znajdowały się osoby, na których zależy mi, by grali. Ale nawet bez tego wspominam znajomym o grze. I parę osób dalej z nami gra, mimo, iż nie podałam swojego linka ;)

 

Jedni lubią piłkę nożną, inni siatkówkę - niby i tu, i tam gra się piłką, ale to dwie zupełnie różne gry. Tak samo jest w świecie gier przeglądarkowych - i PG nie jest wyjątkiem. Niektórzy grają dla nagród, inni dla przyjemności grania. Każdy grający ma inne plany i cele, nic więc dziwnego, że po jakimś czasie (krótszym bądź dłuższym) część osób rezygnuje, niejednokrotnie wylewając wiadra żółci i niezadowolenia np. na czacie Gry.. Gra jaka jest, każdy widzi, miała mieć takie a nie inne opcje i działać w konkretny sposób. Jednym się to podoba, innym niezbyt.

 

Tak czy inaczej, jestem za tym, by to zadanie w takiej formie zostało tam, gdzie obecnie. Jest w bardzo dobrym miejscu ulokowane. W razie konkretnych wypowiedzi pewnych osób - nie, nie chodzi mi o to, by nagle "wszyscy pomijali to zadanie używając arcan". Nie zachęcam do takiego rozwiązania i tym bardziej nie zmuszam. To decyzja indywidualna każdego Gracza. Dlaczego uważam, że dobrze jest, jak jest? Ponieważ w momencie, gdy ktoś dociera do tego zadania z pewnością już zdążył wciągnąć się w mniejszym bądź większym stopniu w ten niecodzienny świat i dostaje możliwość zachęcenia innych osób, by wraz z Nim/Nią przemierzali świat PG w poszukiwaniu przygód (jak ktoś ma choć krztynę wyobraźni, tak właśnie postrzega PG - jako świat pełen przygód, a nie "klik i wu, wyzwanie, klik i wu.. Moment, a co tam pisało? Bo nie czytałem/am.. A, i tak ktoś mi powie, po co się męczyć.. Klik, klik i wu.." .. Z takim nastawieniem nie wbiłabym nawet 2lv.. Bo po cóż grać? Lepiej wziąć dobrą książkę lub iść do kina czy na spacer).

I nie trzeba czekać do tego wyzwania, by zaprosić znajomych..

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności