Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Zokoraa-Konkurs urodzinowy 2016


Zokoraa

Rekomendowane odpowiedzi

Oczami shiny parasa.

 

Trener postanowił mnie wypuścić z pokebala , abym sobie odpoczął. Ja wolałem po zwiedzać trochę okolice. Poszedłem do trenerki Taurianki , a ta mnie wyzwała na pojedynek .  Dość szybko ją pokonałem . Mimo ze jestem mały , ale zwinny i szybki. Po pokonaniu jej  , trafiłem do Lasu Ariańskiego. Przywitał mnie krabby i zaproponował mi walkę . Ja szybko go pokonałem i dał mi leśny kryształ. Poszedłem  dalej zwiedzać i nagle kolejną  walkę miałem z Trenerką Karhiną . Nie było problemu ją  pokonać. Później przywitałem się Raghnallem , on mi kazał pokonać kilka pikachu. Ale nie chciało mi się , ich atakować. Więc poszedłem dalej. Trafiłem do Ukrytej wyspy , a tu wielkie stołu. Nie wiedziałem co się szykuje. Ale podsłuchałem rozmowę  Admina i Perlaxi , rozmawiali o hucznym weselu. Wspominali ze coś szykują na urodziny pokegry. Ja czym prędzej , szukałem swojego trenera. Ale w tym czasie chciał jakiś trener mnie złapać , zwinąłem się w kulkę i nie dałem się  schwytać . Trener akurat mnie szukał , chciałem mu  wszystko powiedzieć . Ale trener szybko otworzył pokeball , a ja niestety musiałem wejść do niego.

NICK Z GRY : ZOKORAA

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności