Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nowe miejsca i walka tym samym typem


Zokoraa

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?  

9 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

  • Tak
   1
  • Nie
   8


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Nowe miejsca i walka tym samym typem

Cel: Możliwość walki tym samym typem

Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): Wpadłem na pomysł taki aby dodać możliwość walki w jaskini wyłącznie z pokemonami duchem.A w strefie Safari wyłącznie z  pokemonami które tam występują.

np.  gracz xxx walczy pokemonem typu duch na pokemony duchy. Np. gracz vvv walczy pokemonem aronem który występuje w Safari i może walczyć tylko pokemonami występującymi w Strefie tej
Plusy: Sama przyjemność expienia pokemonów typu: duch i z strefy Safari

Minusy: Wgrać możliwość walki tym samym typem w tych nowych miejscach 
Nick w grze:  Zokoraa 

Odnośnik do komentarza

NIE, dlatego ponieważ safari straciło by sens, no bo kto by teraz wydawał na safari 15k, a później expił pokemona, którego tam występuje. Może najlepiej zrobić tak na wszystkich mapach. A co do jaskini, to też zły pomysł. Jest już pięć map, na których się expi pokemony tego typu, jakie są na mapie.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Zokoraa napisał:

Ale praktyczne i tak jest już podzielone częściowo 

jeśli cała gra miałaby być podzielona w ten sposób to całkiem by została popsuta, sensownie Admin rozdzielił tylko wszystkie mapy w ukrytej wyspie, reszta jest zbędna mocno, zrozum i zasugeruj się oddanymi głosami w ankiecie.

 

Albo daj bardziej sensowne "pozytywne" aspekty takich działań bo przyjemności przy zmianie poka co mapę nie widzę...

I przestań wciąż tylko przytaczać argument "ale na Ukrytej Wyspie jest już podział" bo to jest już nudne

Odnośnik do komentarza

Podział na Ukrytej Wyspie dodatkowo utrudnia zdobycie Rubinów - wcześniej jedyną przeszkodą był drop rate. Niektórzy narzekali na prezenty, ale przy lawie to naprawdę pikuś ;)

Dlaczego można było to wprowadzić? Ano na określonej mapie występują wyłącznie stworzenia danego typu, do którego nawiązuje jej mapa. Takie ograniczenie wydaje się logiczne - może wysoka temperatura Doliny Lawy sprawia, że wyłącznie ogniste pokemony mogą tam przebywać? Może mróz doliny lodu zamroziłby pokemony nieprzyzwyczajone do zimna? Wyładowania wszechobecne na Wzgórzu Piorunów mogłyby zrobić krzywdę pokemonowi, który nie jest na nie odporny. To ma sens i uzasadnienie.

Dodam też, że Ukryta Wyspa (obecnie: tylko dla typu psychicznego - może psychodeliczność tego miejsca oddziaływałaby na inne pokemony, o mniejszej sile psychiki? W końcu niecodziennie widzi się różową trawę i fioletowe drzewa) nie jest jakąś super ważną lokacją. Ot, 3 zadanka, kilku trenerów, Xoram - lepiej nazbierać odnóży i pójść do Morina, bo Safariballe ostatnio straciły mocno na wartości. Nie chcę przez to powiedzieć, że jest to złe miejsce i zdobywanie Rubinów nie ma głębszego sensu - no przecież to miejsce, w które trzeba się dostać! Ale teraz jest to wyzwaniem.

Zrobienie w jaskini monopolu na duchy niby miałoby sens ze względu na to, że są tam tylko i wyłącznie duchy. Ale Giratiny to pierwsze zadanie na odwiedzające, nie odbierajmy nowym radości z niego (tylko nie krzyczcie, wiem że niektórych ono wyłącznie frustruje). No i nie ma uzasadnienia w atmosferze miejsca - w końcu to jaskinia, czemu nie ziemia? Duchy wywołują strach, czemu nie psychiczny?

Safari - no tuś pojechał, szczerze. Safari zawsze było miejscem expienia i łapania rzadkich pokemonów. Sobotnią tradycją. Jedyny miejscem, gdzie 321 lvl może bezboleśnie zmienić się w 322, a nawet 323! Odebranie - nawet części graczy - możliwości uczestniczenia w tym rytuale to zabicie ducha tej gry. Bo dla niektórych reszta tygodnia nie ma tu większego znaczenia, liczy się prawie wyłącznie sobotnie safari ;)

Odnośnik do komentarza
Dnia 18.05.2016 at 17:22, Zokoraa napisał:

Plusy: Sama przyjemność expienia pokemonów typu: duch i z strefy Safari
 

Jaka jest przyjemność expienia ducha w walkach przeciwko duchom?

Nie rozumiem Twojego podejścia do gry i to jeszcze masz tam takie levele, że nawet nie opłaca się tam wchodzić. Pomijam już fakt, że chyba po to w grze występuje takie coś jak przewaga typu żeby można było ją wykorzystać. Poza tym Twoja propozycja w ogóle nie ma powiązania z fabuła Pokemonów. Widziałeś tam kiedyś żeby trenerzy musieli używać tych samych typów pokemon do walki ?

Napisz coś sensownego od siebie jak już dałeś propozycje, a nie tylko że już gdzieś tak jest to zróbmy tak wszędzie. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności