Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Arcany - Klepsydra (7)


Kaazet

Klepsydra (7) za arcany.  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Klepsydra (7) za arcany

    • Tak
      7
    • Nie
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wychodzę z propozycją aby wprowadzić Klepsydrę (7) za arcany. Jeżeli jest proszek energii to czemu klepsydrę nie wprowadzić?

 

Pozytywy- pięniądze za arcany na serwer się przydadzą, a jeszcze dodatkowo będzie można mieć proszek i klepke na tydzień, a nie martwić się o klepki ;x

Negatywy- hmm? Brak.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego? Chociażby dlatego, że zwykła klepa jest zbyt dobrym przedmiotem jak na swoją cenę za arcany, a wy jeszcze chcecie klepkę(7)? No trochę bez przesady. Moim zdaniem klepsydra jest o wiele silniejszym przedmiotem nich proch (zamist niego można używać cukierków, przekąsek i innych i nie wyjdzie się dużo gorzej z expem (przynajmniej zwykł człowiek, a nie maszyny do expienia, co wyciągają ponad 125k pokonanych tygodniowo). Dlatego klepka(7) byłaby zbyt silnym przedmiotem moim zdaniem i jeśli ją wprowadzać, to za cenę wyższą przynajmniej o 1k (arcan) niż lśniąca (a najlepiej nie wprowadzać jej w ogóle).

Odnośnik do komentarza

Hm... jak by to trudnym? Gracze, którzy chcą bić do lśniącej, to muszą kupować i załatwiać klepki do dzień.A tak, to by kupili tą  klepkę za 1k arcanów (orientacyjna cena) i by już mieli na cały tydzień, bez potrzebny załatwiania jej co dzień. Porównując dwa przedmioty: proszek i klepka, mówisz że klepka jest lepsza. O nie. Te dwa przedmioty są jednakowe. Jakby ktoś  chciał expić ok. 10 godzin, to by musiał przy klepce użyć ok. 150 przekąsek, tak myślę, a to jest większa cena niż proch. Zbyt 'silny'.To tak samo by było jak w przypadku klepki na jeden dzień, no bo przecież jak to dałem przykład:

,,Gracze, którzy chcą bić do lśniącej, to muszą kupować i załatwiać klepki do dzień.''

To taka samo jest silność (tak?) no bo przecież załatwiają codziennie, przez tydzień w tym przypadku. Zresztą, co za normalny człowiek by expił 7 dni bez snu i jedzenia i codziennie robionych rzeczy na klepce? Chyba to źle rozumiesz, bo nikt by jej nie używał jej 24h/24h/24h/24h/24h/24h/24h.

Dajmy na to proszek. Proszek sam chodzi po ok. 170k. A proszek (7) ostatnio jak widziałem ledwo za 400k zszedł. A cena tej klepki na pewno nie byłaby też duża. JAK WYŻEJ, NIKT BY NIE UŻYWAŁ JEJ 24h x 7.

Może komentarz bez ładu i składu, ale jakoś dzisiaj nie przytomny jestem.

Więc przepraszam za wszelkie błędy. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, ARTIX_54321 napisał:

Hm... jak by to trudnym? Gracze, którzy chcą bić do lśniącej, to muszą kupować i załatwiać klepki do dzień.A tak, to by kupili tą  klepkę za 1k arcanów (orientacyjna cena) i by już mieli na cały tydzień, bez potrzebny załatwiania jej co dzień.

Trochę tanio jak za tak dobry przedmiot... Jak pisałem: Cena minimalna za arcany, jakby wprowadzać, to raczej bardziej koło ceny czerwonych(1000).

 

Cytat

Porównując dwa przedmioty: proszek i klepka, mówisz że klepka jest lepsza. O nie. Te dwa przedmioty są jednakowe. Jakby ktoś  chciał expić ok. 10 godzin, to by musiał przy klepce użyć ok. 150 przekąsek, tak myślę, a to jest większa cena niż proch. Zbyt 'silny'.

Zamienniki klepki: niebieskie jagody... i to tyle...

Zamienniki prochu: przekąski, cukierki, eventowe przedmioty na zmęczenie, esencje burzy, itd.

Także nawet jeśli ktoś chciałby expić te 10h, to MOIM ZDANIEM jednak bardziej pomoże mu klepka (ten czas oczekiwania robi swoje) niż proch, bo cukierk wpadają dość często, a dodatkowo trochę przekąsek i innych przedmiotów na zmęczenie to trochę darmowych w grze ukrytych jest (+zadanie tygodniowe). Także nadal sądzę, że klepka jest zbyt dobrym przedmiotem, jak na swoją cenę za arcany, a co za tym idzie klepk(7), to już w ogóle przesadzony przedmiot by był.

Cytat

 

To tak samo by było jak w przypadku klepki na jeden dzień, no bo przecież jak to dałem przykład:

,,Gracze, którzy chcą bić do lśniącej, to muszą kupować i załatwiać klepki do dzień.''

 

Jak każdy inny w tej grze. Chcesz expić? Bez klepy za daleko nie pojedziesz.

 

Cytat

To taka samo jest silność (tak?) no bo przecież załatwiają codziennie, przez tydzień w tym przypadku. Zresztą, co za normalny człowiek by expił 7 dni bez snu i jedzenia i codziennie robionych rzeczy na klepce? Chyba to źle rozumiesz, bo nikt by jej nie używał jej 24h/24h/24h/24h/24h/24h/24h.

Nie wiem, czy chcesz zrobić tu debila ze mnie, czy z siebie pisząc tak oczywiste rzeczy...

Spróbuj jednego dnia ubić 15-20k poków z prochem, a bez klepy, a drugiego dnia 15-20k poków z klepą, a bez prochu. Potem porównaj ile tygodniowo danymi sposobami dasz radę ubić. Jak już to zrobisz, to wtedy mi napisz, kto tu źle co rozumie.

Jak chcesz to sobie i siedź 24/7 mi nic do tego, ale można też i jak normalny człowiek w 8-10h max.

Cytat

Dajmy na to proszek. Proszek sam chodzi po ok. 170k. A proszek (7) ostatnio jak widziałem ledwo za 400k zszedł.

Słowa klucz w obu moich postach w tym temacie "cena za arcany". Tyle w tym temacie.

 

Cytat

NIKT BY NIE UŻYWAŁ JEJ 24h x 7.

No shit, Sherlock... Pokaż mi miejsce, gdzie napisał, że ktoś używałby jej 24/7.

 

Cytat

Może komentarz bez ładu i składu, ale jakoś dzisiaj nie przytomny jestem.

Akurat w brak przytomności nie wątpię.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ARTIX_54321 napisał:

Post w ogole bez sensu, ten kto chce to by sobie to kupywal, ty nie musisz.

Nie bardzo wiem, czy to do mnie, więc jeśli do mnie:

To najpierw chcecie wiedzieć czemu ludzie głosują na 'nie', a jak ktoś już napisał dlaczego jest na 'nie' (przedmiot zbyt silny), to zaraz "opinia bez sensu, bo jak nie chcesz tego używać, to się nie odzywaj"... No kurde... szanujmy się...

Równie dobrze mógłbym teraz odpisać: "No jak ktoś chce expić z klepą, to niech kupuje tą, która jest, a jak nie chce, to nie musi". Taki sam sens wg mnie...

 

To ja bym wolał już zestaw, który zawiera w sobie po klepsydrze, pdx2 oraz proszek energii...

To załóż o tym temat w propozycjach.

Odnośnik do komentarza
Dnia 16.06.2016 at 22:08, Devu napisał:

Zamienniki klepki: niebieskie jagody... i to tyle...

Zamienniki prochu: przekąski, cukierki, eventowe przedmioty na zmęczenie, esencje burzy, itd.

Ja tylko dodam, że czas oczekiwania po zebraniu niebieskich jagódek jest dłuższy, niż w przypadku zebrania jagód czarnych lub fioletowych. To tak w kwestii dostępności zamienników.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności