Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Cofnięcie naliczenia pokemonów dnia


Lidia

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna Administracjo Pokegry,

mam nietypową sprawę (piszę to bo uważam to za ogromny błąd)!

Dziś było zadanie codzienne dla mnie pokonać 75 Igglybuffów. Kilka min po północy pokonałam 14 Igglybuffów. Rano to pokonałam jeszcze 7. Na liczniku do pokonania zostało mi jeszcze 54. No do tej pory wszystko było ok. 30 min temu weszłam i patrze, że ja znów mam do pokonania 75 tych pokemonów. Wykorzystując lupę pokonałam ich niecałe 60. No i licznik pod planszą wskazuje obecnie, że mam do pokonania 17 pokemonów. 

Dalej, co 5 pokonanych pokemonów przeze mnie odświeżam i patrzę, ile mi zostało. No i ten licznik odliczał mi Igglybuffy od 75 i kolejno spadał co 5 po odświeżeniu. Ale łącznie z tymi co wybiłam do południa miałabym zaliczone całe zadanie. No i do tego takie cofnięcie licznika zauważyłam już kilka razy u siebie, ale się nic nie odzywałam, bo wiedziałam, że i tak ostatecznie nie dam rady zrobić całego zadania. A dziś by mi się udało, dlatego piszę.

Proszę o pomoc i sprawdzenie tego. Wiem, że do wygrania jest 74082 doświadczenia, ale ja jestem na tym etapie, że każdy punkt do doświadczenia się liczy.

Z wyrazami szacunku,
gracz Lidia               

 

PS Mam nadzieję, że napisałam to w miarę jasno          

Odnośnik do komentarza
  • 3 weeks later...
Dnia 21.06.2016 at 14:44, Administrator napisał:

Każde ze stworzeń ma inny licznik pokonanych pokemonów.

Też się na to nadziałam. Zasadniczo słuszne jest; że każda małpka ma osobny licznik, ale wypadałoby w trosce o zdrowie nerwowe i psychiczne grających; poinformować o tym np. tak: "Pokonaj 75 x Squirtle (jednym pokémonem)".

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności