Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Szukanie


ARTIX_54321

Szukanie  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?



Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: 'Szukanie'
Cel: Wprowadzenie do gry trybu 'szukania'.
Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): Drobna zmiana, mająca na celu dodanie opcji szukania wybranego gracza w tabeli osiągnięć. Niegdyś przeczesywałem ranking, bo chciałem dowiedzieć się ile kto ma złota, albo ileś tam czegoś i zmarnowałem na to około pół godziny. ( nie mówię tu o tych graczach najlepszych).
Plusy: Mniej czasu zmarnowego na szukanie
Minusy: brak
Nick w grze: Xarti

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem bez sensu i szkoda czasu admina na wprowadzanie tego. Jeśli kogoś chce się znaleźć, to raczej by sprawdzić, czy ma więcej lub mniej jakieś konkretnej kwoty, a do tego można wykorzystać ctrl+f. Jeśli nie ma na danej stronie, to klika się dalej i powtarza akcję. Takie szukanie dużo czasu nie zajmuje (piszę z doświadczenia).

Dlatego sądzę, że wprowadzenie takiej opcji nic szczególnego nie da i szkoda czasu admina na wprowadzanie tego. Lepiej jakby zajął się tym, co już jest zaakceptowane, a nie miał czasu wprowadzić lub wprowadził nowe mapy, czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

A jak ktoś jest na telefonie?

Użyje ctrl + f?

Nie. 

Z doświadczenia? Ja gram tu 2 lata, więc raczej mam o wiele większe doświadczenie (bez urazy), a zawsze szukanie na telefonie było uciążliwe. Tam raczej nie użyje ctr + f. Zresztą te CTRL + f działa tylko ja jednej stronie, więc ten twój argument jest bez sensu. 

''Moim zdaniem bez sensu i szkoda czasu admina na wprowadzanie tego.''

To teraz admin ma nic nie wprowadzać, bo są już inne pomysły? Wszystko co teraz jest w dziale propozycje, nie może być bo są jeszcze do roboty inne rzeczy?

Odnośnik do komentarza
  • 1 month later...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności