Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Jeden pokemon, jeden ranking.


Kaazet

Jeden pokemon, jeden ranking.  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem rankingu dla jednego pokemona?

    • Tak
      4
    • Nie.
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
Dnia 28.07.2016 at 17:57, LadyJoan napisał:

Przecież głosami graczy jest 3-3, więc o co cho?

Nie, głos autora się nie liczy. Przykro mi ;) Co to w ogóle za moda, żeby głosować na własny pomysł? To jak lajkowanie własnych postów na fejsie

Po.1 Nie uważasz, że jak ja proponuję jestem za?

Po.2.Porównanie bez sensu.

Po.3 Jest jedynie wzór, a nie ten regulamin, który jest w grze. Więc skąd te wymyślone bzdury?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że proponując jesteś za. Inaczej byś nie proponował. Więc jaki sens ma głosowanie na własny pomysł?

No ale dobrze, nie ja przyjmuję albo odrzucam pomysły - robi to Admin, więc to on powinien się wypowiedzieć ewentualnie na temat głosu autora pomysłu. Ja opieram się o wszelkie organizowane tu konkursy (i przez Parlaxi i przez Admina), gdzie zawsze pojawia się punkt niegłosowania na własną pracę albo przynajmniej nie zaliczenia takiego głosu.

Odnośnik do komentarza

Z tego co zrozumiałam, ranking nadal byłby jeden - ten sam, ale nieco zmodyfikowany. Ograniczony do jednego poka. Teraz każdy pokemon na serwerze ma swoje miejsce w rankingu, więc jest on bardzo obszerny. A Kaazetowi chodzi o to, żeby do rankingu wchodziło tylko najlepsze stworzenie gracza - u mnie byłby to Sh Psyduck, Bazylekk - tylko Tyranitar (dobry przykład, bo ma dwa poki na pierwszej stronie), do czasu aż wyexpiłby Sh Lugię na wyższy poziom.

Wydaje mi się, że kiedyś wybierało się w ustawieniach poka wyświetlanego w rankingach tak w ogóle ;)

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, LadyJoan napisał:

Z tego co zrozumiałam, ranking nadal byłby jeden - ten sam, ale nieco zmodyfikowany. Ograniczony do jednego poka. Teraz każdy pokemon na serwerze ma swoje miejsce w rankingu, więc jest on bardzo obszerny. A Kaazetowi chodzi o to, żeby do rankingu wchodziło tylko najlepsze stworzenie gracza - u mnie byłby to Sh Psyduck, Bazylekk - tylko Tyranitar (dobry przykład, bo ma dwa poki na pierwszej stronie), do czasu aż wyexpiłby Sh Lugię na wyższy poziom.

Wydaje mi się, że kiedyś wybierało się w ustawieniach poka wyświetlanego w rankingach tak w ogóle ;)

Tak kiedyś tak było i to była lepsza opcja niż to co jest teraz :/

nie wiem kto wpadł na ten pomysł żeby w tym kombinować i po co...

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności