Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Pomysły Airisu, cz. III "Dymorfizm płciowy x2"


Airisu

Czy jesteś za wprowadzeniam pomysłu?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniam pomysłu?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz 3 :)

Tym razem proponuję malutką zmianę w kwestii 2 Pokemonów (stąd w tytule "x2" ;)) - Meowsitcka i Pyroara (Darmanita, Kyurema i innych tym podobnych nie wliczam puki co, gdyż to zmiana formy samego poka, a nie różnica płci)

Sposób przemiany byłby prosty - oparty na sposobie ewolucji poszczególnych form Eevee, tak i tu z Litleo na "pana" Pyroara, następnie na "panią" Pyroar/Espurr na "pana" Meowsticka a potem "panią" Meowsitck w niewielkich odstępach lvl'owych (powszechnie wiadomo jak to u Nas z Eevee jest - Eevee > Vaporeon > Jolteon . Flareon ... itp.)

Ujmę też, iż nie chodzi mi o to, by wprowadzać coś takiego, jak "płeć" pokemona - skądże! Niech nadal pozostaną tymi obojniakami, acz niech Gracze mają przyjemność cieszyć się owymi formami, bez wprowadzania płci :)

Owy pomysł, można też ująć jako "zaśmiecanie dexu" jak już ktoś ujął - można, albo i nie. Formy te mogą być jako "Pokemony Eventowe" i takowo problem rozwiązany, bo w głównym pokedexie gry by ich nie było, a jedynie odnosiło się do stworzeń eventowych.

Czy pomysł przejdzie do gry ... tego nie wiem, ale zapewne nie tylko ja chciałabym tego :)

 

Zalety:

*Rozszerzenie asortymentu Pokemonów gry,

*"Zbliżenie" się do gier głównych serii,

*(Gdy tylko dojdą nie tylko i te formy) możliwość dodatnia nowej kolekcji.

Wady:

*Konieczność stworzenia nowych 2 spriteów,

*W przypadku Meowsticka gracz "Asasyn" musiałby mimowolnie dostać formę żeńską, bądź ten Pok stawał by się formą żeńską po lvlu 85,

*Zapewne trochę pracy z tym by było :P

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności