Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada aukcji dla nowych graczy


MaPro

Ankieta  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

    • Tak ;3
      2
    • Nie!
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam propozycje wprowadzenia blokady na aukcje dla nowicjuszy. Chodzi o to że, każdy nowy Gracz miałby blokadę na wystawianie przedmiotów/pokemonów na 1 dzień. Ale, ale dlaczego chciałbym to w grze? Otóż  dlatego by nowi Gracze zapoznali się trochę z grą i cenami.

Minusy - Nie widzę.

 

Edytowane przez LadyJoan
Temat powinien jednak odpowiadać treści propozycji. Nie dla tematów rodem z onetu!
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kaazet napisał:

Nie. To, że nie znają to nie znaczy, że od razu mają być na wejściu skreśleni. Zniechęci ich do gry.  A może ktoś kumaty, więcej h gra w jednen dzień i chcę już zarobić? 

 

O nie.

Okej, każdy ma swoje zdanie, szanuję to. Po twoim komentarzu zastanawiam się po co pisałem tą propozycje, jednak to trochę bez sensu xd

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że to dobry pomysł i można by nawet dać ze 3 dni bez możliwości kupowani/sprzedawania na aukcjach. Sporo jest tu osób, które coś sprzedają nie znając cen, a potem to płacz na chacie, że tu same złodzieje, bo nikt nie powiedział, że ten przedmiot/pokemon jest więcej wart. Także ja propozycję popieram.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Devu napisał:

Ja uważam, że to dobry pomysł i można by nawet dać ze 3 dni bez możliwości kupowani/sprzedawania na aukcjach. Sporo jest tu osób, które coś sprzedają nie znając cen, a potem to płacz na chacie, że tu same złodzieje, bo nikt nie powiedział, że ten przedmiot/pokemon jest więcej wart. Także ja propozycję popieram.

A jak ktoś chce zarobić? Bo już ogarnięty w tym lub zapyta a się na czacie? To tylko zniechęci do gry.

Na nie.

Odnośnik do komentarza

To nie zmienia faktu, że muszą mieć blokadę na aukcję na 1 dzień.

Przecież po paru godzinach już mogą się zapytać na czacie co po ile, bo może chcą zarobić?

Zniechęci to do gry jak ktoś napisał.

6 godzin temu, Devu napisał:

Ja uważam, że to dobry pomysł i można by nawet dać ze 3 dni bez możliwości kupowani/sprzedawania na aukcjach. Sporo jest tu osób, które coś sprzedają nie znając cen, a potem to płacz na chacie, że tu same złodzieje, bo nikt nie powiedział, że ten przedmiot/pokemon jest więcej wart. Także ja propozycję popieram.

Ten to już w ogóle pojechał. :D 3 dni?

Przecież jak pisałem, po jednym dniu już raczej znają ceny, a później dwa dni takiej jakby to napisać 'niewoli' bo nie mogą nic zarobić przez to. A jak ktoś chciałbym kupić po dniu arcany bo gra mu się spodobała? Nie będzie mógł liczyć na szybki zarobek bo nie będzie mógł nic zarobić.

Także nadal mojego zdania nie zmieniłem i myślę, że to nie wejdzie do gry bo to nie ma grubszego sensu. 

 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, ARTIX_54321 napisał:

To nie zmienia faktu, że muszą mieć blokadę na aukcję na 1 dzień.

Przecież po paru godzinach już mogą się zapytać na czacie co po ile, bo może chcą zarobić?

Zniechęci to do gry jak ktoś napisał.

Ten to już w ogóle pojechał. :D 3 dni?

Przecież jak pisałem, po jednym dniu już raczej znają ceny, a później dwa dni takiej jakby to napisać 'niewoli' bo nie mogą nic zarobić przez to. A jak ktoś chciałbym kupić po dniu arcany bo gra mu się spodobała? Nie będzie mógł liczyć na szybki zarobek bo nie będzie mógł nic zarobić.

Także nadal mojego zdania nie zmieniłem i myślę, że to nie wejdzie do gry bo to nie ma grubszego sensu. 

 

Czy ja pisałem 'MUSI BYC NA 1 DZIEN!" yymm... nie? Może być na godzinkę, i to by było dobre.

 

 

 

A co do skamów - Ktoś tu ma doświadczenie, ymm tak TY!

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ARTIX_54321 napisał:

A jak ktoś chce zarobić? Bo już ogarnięty w tym lub zapyta a się na czacie? To tylko zniechęci do gry.

Napisał ten, co wyzyskuje nowych poprzez podawanie im zaniżonych cen, by potem móc zarobić... :)

 

2 godziny temu, MaPro napisał:

Zawsze można dodać zamiast tego cennik przy aukcjach. 

A będziesz go co tydzień aktualizował? Tak pytam, bo sporo przedmiotów dość często zmienia swoją cenę.

 

1 godzinę temu, ARTIX_54321 napisał:

Przecież po paru godzinach już mogą się zapytać na czacie co po ile, bo może chcą zarobić?

Mogą, ale zazwyczaj albo nie pytają, albo trafiają na ludzi, którzy chcą ich okantować.

 

1 godzinę temu, ARTIX_54321 napisał:

Ten to już w ogóle pojechał. :D 3 dni?

Tak, 3 dni. Przez 3 dni może w końcu zajrzą na aukcje i popatrzą na ceny, bo wcześniej to jakoś wątpię.

 

1 godzinę temu, ARTIX_54321 napisał:

A jak ktoś chciałbym kupić po dniu arcany bo gra mu się spodobała? Nie będzie mógł liczyć na szybki zarobek bo nie będzie mógł nic zarobić.

Tym większy powód, by wprowadzić "czas na zapoznanie się z cenami", bo zapobiegnie to np. sprzedawaniu LS po 400k zamiast po normalnej cenie, gdy ktoś zechce ich okantować ;)

 

3 godziny temu, ARTIX_54321 napisał:

A jak ktoś chce zarobić? Bo już ogarnięty w tym lub zapyta a się na czacie? To tylko zniechęci do gry.

1. Jak ktoś zechce zarobić to mu 3 dni różnicy nie zrobią.

2. Na chacie nie zawsze ludzie piszą ceny zgodne z rzeczywistością.

3. Tak samo zniechęca do gry strata sporej ilości hajsu, której nowy gracz może doświadczyć.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Devu napisał:

Napisał ten, co wyzyskuje nowych poprzez podawanie im zaniżonych cen, by potem móc zarobić... :)

 

A będziesz go co tydzień aktualizował? Tak pytam, bo sporo przedmiotów dość często zmienia swoją cenę.

 

Mogą, ale zazwyczaj albo nie pytają, albo trafiają na ludzi, którzy chcą ich okantować.

 

Tak, 3 dni. Przez 3 dni może w końcu zajrzą na aukcje i popatrzą na ceny, bo wcześniej to jakoś wątpię.

 

Tym większy powód, by wprowadzić "czas na zapoznanie się z cenami", bo zapobiegnie to np. sprzedawaniu LS po 400k zamiast po normalnej cenie, gdy ktoś zechce ich okantować ;)

 

1. Jak ktoś zechce zarobić to mu 3 dni różnicy nie zrobią.

2. Na chacie nie zawsze ludzie piszą ceny zgodne z rzeczywistością.

3. Tak samo zniechęca do gry strata sporej ilości hajsu, której nowy gracz może doświadczyć.

Devu wszystko bardzo dobrze opisał - Nie kłóćmy się już i poczekajmy na decyzje Administratora ;)

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności