Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Możliwość wyboru pokemona do oddania do kolekcji


Devu

Czy jesteś za wprowadzeniem opisanego pomysłu?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem opisanego pomysłu?



Rekomendowane odpowiedzi

Często zdarza się, że mamy kilka takich samych pokemów na różnych poziomach, które możemy oddać do kolekcji, ale nie zawsze pokemonem, którego chcemy oddać, jest pokemon z najniższym poziomem (zdaje się, że aktualnie takowy jest wybierany automatycznie). Co wtedy musimy robić? Wystawić na targ pokemona, którego chcemy zatrzymać (i przez to go zaśmiecać m.in. bulbasaurami za 1kk) lub dogadać się z kimś, by sprzedać mu danego pokemona i za 2 tygodnie go odkupić (wiadomo, że z oddawaniem może niekiedy różnie być, bo przez 2 tygodnie wiele może się wydarzyć). Oba warianty są moim zdaniem dość uciążliwe, więc pomyślałem, iż w takim przypadku dobrym pomysłem byłaby możliwość wyboru, którego pokemona (a raczej na którym poziomie) chcielibyśmy się pozbyć na rzecz zrobienia kolekcji.

Zachęcam do wyrażania swoich opinii oraz głosowania w ankiecie.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Devu napisał:

Poprawka: Wystawienie poka na aukcje, to nadal będzie go brało do kolekcji ;/ Także jedynym sposobem jest poproszenie kogoś o przetrzymanie, więc tym bardziej uważam, że należałoby wprowadzić taką zmianę.

Jednego pokemona można usunąć z listy biorąc go na głównego.

Odnośnik do komentarza
  • 4 weeks later...

Na dzień 3 października jest 12:1, gdzie 12 to głosy 'za'.

Tu pojawia się moje pytanie do Sz.P. Administratora: Czy dana propozycja zostanie wprowadzona? Były wprowadzane już propozycje, które miały mniejszą przychylność społeczności, a o tym nic nie słychać, więc stąd moje pytanie i odświeżenie tematu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 month later...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności