Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Pokeville - zgłoś swoją kartę postaci


Burmistrz Pokeville

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy tylko zgłosić imię postaci połączone z nazwą gracza z PokeGry! :) Na podstawie ilości zgłoszeń od osób zainteresowanych grą PBF* zostanie wybrana ilość jaj-starterów do wyboru i przydzielona pierwsza pula domów. :) Na pierwsze zgłoszenia czekamy do środy - wtedy pojawią się dodatkowe informacje. W międzyczasie - pytajcie o co chcecie!

 

Zapraszamy!^_^

 

*PBF, czyli Play By Forum - gra, która rozgrywa się za pośrednictwem forum. Gracze Pokeville będą mogli rozmawiać z NPC, otrzymają przydział do unikalnych działek w miasteczku i będą mogli sadzić nowe rośliny we własnym ogrodzie. Kto wie, może Biuro Podróży "Sunflora" zorganizuje też jakąś wartą uwagi wycieczkę?

 

Co powiecie na Błękitną Lagunę? Podobno czasem pojawia się tam Lapras!

 

Untitled 11.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki za zgłoszenia i zainteresowanie!

 

Cytat

Jak dobrze pamiętam, to kiedyś już istniała taka gra... Chyba rok temu jak dobrze pamiętam, ale słuch o niej zaginął...

Poprzednia wersja Pokeville działała na zewnętrznym forum, które jakimś cudem zablokowało konto administratorskie (nie przyjmowało hasła i nie wysyłało maila, które je resetowało). Na szczęście przetrwały notatki i grafiki. :)

Teraz Pokeville będzie w osobnej kategorii tutaj, m.in żeby nie trzeba było się nigdzie dodatkowo rejestrować.  Przepadnie dopiero jeśli nikomu się nie spodoba. :)

 

Cytat

możesz podać więcej szczegółów co do tego pokeville , czy to będzie miało wpływ na pokegrę czy to kolejna typu gra o pokemonach jak pokewars , poketeam , pokemon pets .

Jako gra PBF będzie niezależne jeśli chodzi o mechanikę i fabułę, ale całość ma stanowić dodatek do PG i powstaje w porozumieniu z Administratorem. Będzie możliwe zdobywanie złota i przedmiotów do odbioru na koncie w samej PokeGrze. :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki, na chwilę obecną zamykam temat - zapisy niedługo znów będą możliwe. Każdy kto się teraz zgłosił dostanie wiadomość ze starterami do wyboru i podstawowymi informacjami. Oficjalnie bramy do Pokeville zostaną otwarte jak tylko ulokujemy każdego w przytulnym domu. :) Muszę przyznać, że Wasze zainteresowanie jest miłym zaskoczeniem i wywiera niemałą presję. ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności