Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

nowe konkursy


Annyonne

nowe konkursy  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, by w grze pojawiły się nowe konkursy?

    • tak, chcę konkursy oparte o inne cechy wiodące
    • nie, wystarczy te co są
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Może się wydawać, że przesadzam z ilością propozycji zmian w grze, ale proszę wziąć pod uwagę, że od bardzo dawna niewiele na doggi się działo. Przez ten czas uzbieraliśmy tyle proponowanych przez graczy zmian, że te, które tu podałam, to tylko niewielki procent tego, o czym "marzymy". Aby marzenia się spełniły, trzeba im pomóc i stąd moje posty tutaj :P

Proponujemy dodać konkursy rozwijające te cechy, których w obecnych konkursach nie ma. Dałoby to m.in. szanse nowym graczom i nowym rasom na wygrane, zwiększyłoby rodzaje specjalizacji psów. Propozycja dosyć ogólna, ale jeśli zostanie zaakceptowana, to będzie można ją uszczegółowić.

 

Odnośnik do komentarza

Brakuje nam konkursów z wytrzymałością i inteligencją jako cechą wiodącą, a zwinność nigdzie nie występuje jako cecha drugorzędna. Padła propozycja wyścigów do wytrzymałości + zwinność i coś jeszcze (odwaga?) i rally-o/obedience do inteligencji + posłuszeństwo i coś jeszcze (może towarzyskość?). Do wyścigów możnaby kupować fragmenty toru, do rally-o te śmieszne tabliczki z torów albo koziołki do obi.

ed. linki mną gardzą więc załączniki :/

Asti_aport.jpg

1104209572.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 4 weeks later...

Dodaję tu także propozycję (nie moją) konkursów, zamieszczoną w wątku na doggi.

Mona09 napisała:

"Mi chodzi po głowie nowy konek a w sumie dwa -
Rall- o/Obidiance i top speed dog
Do rally-o/Obidiance można by patrzeć na umiejętność komend (siad, leżeć, do nogi, chodzenie przy nodze i przynieś) no i oczywiście punkty charakter (jak posłuszny i inteligentny)
A do TSD : zostań, do nogi i waruj, a charakter to może być :posłuszny, wytrzymały i odważny "

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności