Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Dziedziczony charakter związany z doświadczeniem psa


Czake

Charakter a doświadczenie - wpływ  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za tym, aby większe doświadczenie wpływało na większy dziedziczony przez potomstwo charakter?

    • Tak, jestem za tą propozycją
      6
    • Jeszcze to przedyskutujmy, ale pomysł jest ok
      9
    • Nie, niech zostanie ten system, jaki jest
      3


Rekomendowane odpowiedzi

cd. Tylko że inny pomysł.

Mianowicie idea jest taka, aby wraz z doświadczeniem lepiej dziedziczył się charakter. Te +x to charakter bonusowy za 100 doświadczenia.

Moja propozycja jest taka:

200-300  +4

300-400  +3

400-500  +2

500+  +1

Oczywiście gdy dany pies wskoczy np. z granicy 298 na 300, od razu dziedziczny charakter malałby do +4 bonusowego.

 

Odnośnik do komentarza

Po to, aby porzucone rasy miały szansę podbić się do chociaż tych 300-400 pkt, żeby aż tak bardzo nie odstawać od innych ras. Ja z kolei jestem przeciw dziedziczności doświadczenia xd

Jak ktoś hoduje tylko mieszańce nie ma problemu z wbiciem charakteru - łatwo go podbić kryjąc suki psami z bazy, ale z rasowymi tak nie ma - trzeba albo wprowadzić maść z wysokim charakterem, albo wbijać mozolnie co pokolenie ;_;

Poza tym pragnę przypomnieć, że stare +2 by zostało, a ten bonus był by dzięki wbitemu doświadczeniu. Proponuję też, żeby te 100 było wymaganą sumą doświadczenia rodziców (ewentualnie można zwiększyć do 150 czy 200 powyżej charakteru 350)

Odnośnik do komentarza

Ten pomysł ma plusy i minusy. Plusem będzie, że zapomniane rasy szybciej będą mogły dogonić inne. Minusem, że charakter u poniektórych będzie jeszcze bardziej wybity. Przecież nie zablokujecie przyrostu charakteru np. Borderom albo psom Darii tylko dlatego, że inne rasy są daleko w tyle. :P

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czake napisał:

Nie wiem co wy chcecie dyskutować tak w sumie XD

Dałaś taką opcję do wyboru, to chcemy :D

A serio - to jest do dyskusji, bo realizacja tego pomysłu (jeśli przejdzie) to spora zmiana w hodowlach. Może więcej graczy powinno się wypowiedzieć. Może nie zauważamy jakiegoś problemu z tym związanego, albo jakiejś dodatkowej korzyści?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności