Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Konkurs rocznicowy


Devu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich tu zgromadzonych.

23 dnia bieżącego miesiąca minął rok od mojego założenia konta na PokeGrze. Jak sporo osób wie, zazwyczaj nie było kolorowo. No dobra, ale ten temat nie o tym...

Z racji tego, że zawsze to jakaś rocznica, postanowiłem zorganizować konkurs rysunkowy. Dlaczego rysunkowy? No cóż...*usunięty tekst o historiach abangel*

No dobra, ale zboczyłem z tematu...

 O czym to ja...? A! Konkurs!  Tematyka prac konkursowych to "Dlaczego uważam, że Devu to najwspanialszy gracz PokeGry"... No dobra, może trochę się zagalopowałem z tą tematyką, bo raczej nikt nie ma aż tak wybujałej wyobraźni, by takie bajki wymyślać. Hmmmmm... A więc tematyką niech będzie... "Moje wyobrażenie Devu oraz jego pokemon". Cóż, tematyka może i wymaga trochę wyobraźni, myślenia oraz umiejętności rysunku, ale myślę, że może ktoś zechce wziąć udział w konkursie :) 

Końcowy termin składania prac: 06.12.2016 (23:59) - zwycięzca zostanie wyłoniony w przeciągu 48h od zakończeni konkursu.

Wymagania: Rysunek powinien zawierać postać LUDZKĄ (najlepiej płci męskiej) oraz jednego z pokemonów, które posiadam (do wyboru rysującego). No i w sumie to tyle.

Główna nagroda jest nagrodą rzeczową w grze i jest warta ponad 100k. Przewidziałem także 2 nagrody pocieszenia.

Zwycięzcę wybierze jednoosobowe jury, w którego skład wchodzić będę ja. 

POWODZENIA!

 

 

Konkurs zorganizowany za pozwoleniem Ellberethe.

Odnośnik do komentarza

Komisja, w składzie jednoosobowym, po długich naradach oraz burzliwych dyskusjach w końcu podjęła decyzję w sprawie powyższe konkursu. Komisja postanowiła, co następuje:

 

 

 

Wyróżnienie oraz nagrodę za swoją pracę otrzyma Puzuar. Praca na tle innych wyróżniła się odmiennością poprzez brak masy niebieskiego oraz swój ołówkowy styl. Niestety zabrakło światło-cieni.

 

3 miejsce oraz trochę lepszą nagrodę za swoją pracę otrzymuje... Tetleyka. Praca bardzo mnie rozśmieszyła poprzez ten strój Mudkipa... ale humor zawarty w tej pracy okazał się dla mnie zarówno jej plusem, jak i minusem.

 

2 miejsce oraz trochę lepszą nagrodę niż osoba powyżej otrzymuje... GoldLithium. Praca świetna. Cieniowanie znakomite... ale... kilka szczegółów, które bardzo przyciągnęły moją uwagę (np. lewa noga, jak złamana ;D), nie pozwoliły mi niestety dać tej pracy pierwszego miejsca.

 

1 miejsce oraz główną nagrodę w konkursie otrzymuje... Airisu. Przyznam szczerze, że długo zastanawiałem się nad tą pracą oraz pracą GL, ale ostatecznie wspomniane wcześniej szczegóły w pracy GL oraz świetna zarówno kreska, jak i praca cieni zdecydowały, iż to właśnie Airisu jest zwyciężczynią pierwszej edycji konkursu.

 

Po obiór nagród zapraszam w niedzielę po godzinie 17.

 

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział. Prace były naprawdę ładne, ale niestety nie każdy może wygrać. Życzę powodzenia w następnych konkursach :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności