Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Mapa specjalna - Tajna Baza Zespołu R


GoldLithium

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?Rekomendowane odpowiedzi

W pokemonach mieliśmy możliwość przejścia wieży i pokonania bossa, którym był Giovanni, stąd pomysł na specjalną mapę - Tajną Bazę Zespołu R.

Wieża posiadałaby 10 poziomów, na każdym musielibyśmy pokonać jednego Rocketa zagradzającego nam drogę. Ważnym elementem tych walk jest to, że obrażenia, jakie zadaje nam przeciwnik zostają, zatem walcząc z kolejnym nie mamy pełnego życia. Co w przypadku, kiedy nasz pokemon zostaje pokonany? Tutaj rodzi się pomysł stworzenia prowizorycznej drużny. Oprócz pokemona z najwyższym lvl, po jego pokonaniu, możemy wybrać 4 dowolne pokemony z naszej kolekcji i walczyć nimi z kolejnymi Rocketami.  Przejście całej wieży daję nam możliwość walki z bossem i zdobyciu punktów odwagi, ale Giovanni pojawiać się może w wieży w dowolnym czasie, jak pojawiają się stworzenia legendarne, ale w tym wypadku nie zyskujemy punktów odwagi. Walki z wieży (przejście całej wieży jak i dotarcie do, któregoś poziomu) dają nam Monety Zespołu R,  które wymienić możemy na przedmioty: skrzynie stworzeń/przedmiotów, balle różnego rodzaju, wszelakie kamienie czy inne, bez możliwości zdobycia skrzyń z danego regionu i lśniącej skrzyni. Walki z samymi Rocketami też będą nam coś dawały, jak exp czy złoto być może coś więcej, ale ogólnie sama wieża ,a być pewnym rodzajem rozrywki, nie tylko sposobem na zarobek. Ile razy można by przechodzić wieżę? Raz dziennie 2 razy w tygodniu albo przez 5 dni bez weekendów, bo i tak w sobotę jest safari.  

Co do tworzeń, jakie możemy używać w wieży, są pewne ograniczenia, mianowicie nie można używać shiny. Pod uwagę brany jest zwykły pokemon z najwyższym lvl i 4 dowolne, które sobie dobierzemy, wszystkie jednak nie mogą być shiny. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności