Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban


Gość Ban

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nicolla

To że nazwy są podobne nie znaczy od razu że jest to multikonto. Transakcje? No dogadać się z kimś nie wolno? Dobra rozumiem, że mogliście to uznać za mulikonto, ale dlaczego aż tyle czasu mam czekać na odbanowanie? 99999 dni? To nie trochę za dużo? Mi się nie opłaca tyle czekać więc po prostu nie będę w to już więcej grać, choć trochę mi szkoda bo naprawdę miło mi się spedzalo tak czas. A więc żegnam i pozdrawiam wszystkich, którzy to czytają. 

Odnośnik do komentarza
Gość Nicolla

Na podstawie adresu IP, przeglądarki i komputera można zbanowac jeszcze 2 konta bo u mnie w domu nie tylko ja w to grałam, a wszyscy korzystamy z jednego urządzenia (nie licząc kilku wyjątków). Kiedy zacznę mówić prawdę... A jak ta prawda ma według Ciebie wyglądać? Mam powiedzieć "Ok, to było mulikonto. Masz mnie."? I wtedy zamiast 99999 dni (to jak mi się dobrze wydaje jest jakieś 22 lata) bedzie ile? 88888? Ja po prostu proszę o usunięcie mojego konta, ponieważ aż tyle nie opłaca mi się czekać... Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam, żegnam i dziękuję za miło spędzony czas :) 

Odnośnik do komentarza

Przeczytałaś regulamin gry? 
Można grać w kilku na jednym IP czy na jednym komputerze, ale w paragrafie 1 w punkcie 4 regulaminu  wyraźnie jest napisane: 

4. Jeśli kilku użytkowników korzysta z tego samego adresu IP (w domu, w pracy, szkole, akademiku, sieci osiedlowej, itp) i zamierza grać na tym samym adresie IP, powinni ten fakt zgłosić do administracji gry niezwłocznie po założeniu kont. Szczególnie należy unikać dalszych oprócz IP powiązań pomiędzy kontami, jak podobne nazwy graczy, podobne adresy e-mailowe itd., które mogą sugerować korzystanie z kilku kont przez tą samą osobę. Zgłoszenie wspólnego IP nie uchroni przed banem, jeśli będą zachodzić powiązania między kontami.

Należy zgłosić niezwłocznie, a nie dopiero gdy się wyda. A powiązania miedzy kontami to właśnie sprzedaże psów z jednego konta na drugie, wspólne hodowle itp.

Takie rodziny wielopokoleniowe (rodzeństwa, rodzice, babcie, dziadkowie, wnuczęta) i mocno rozgałęzione w liniach bocznych (kuzynki, kuzynowie, cioteczni bracia, stryjeczne siostry...), których członkowie chodzą często do jednej klasy i grają w doggi z jednego komputera, a nawet z jednej komórki wcale nie są rzadkością na DG :D

I nie ma powodu obrażać się na Admina, który zgodnie z regulaminem zbanował powiązane konta, a i tak  daje Ci szansę na wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Gość Nicolla

Ale ja się wcale nie obrażam :) No cóż tak wyszło i tyle. Co prawda trochę się wkurzylam, ale nie za tego bana tylko za to ile on trwa. Mogłabym zrozumieć miesiąc, nawet 2. No ale 22 lata? Ale ok. Sprawa zamknięta i tyle... :) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności