Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

..


Gość Nabi

Rekomendowane odpowiedzi

To co jest na doggi, zostaje tam. A groźba, a przypomnienie o przeczytaniu regulaminu, to jest różnica. I to ogromna. Skoro administracja nic nie robi w sprawie multi, a dowody dawałam wielokrotnie, a banuje za coś czego się nie zrobiło lub za coś czego nie ma w regulaminie, to to już jest chore i nie dziwię się czemu gra upada, bo nie ukrywajmy,że to wiedzą wszyscy. Gram w doggi od 2012r i nie było NIGDY takiej sytuacji jak jest teraz i nie widzę tego tylko ja. Wcześniej bany były na kieszonkowe i forum. Nadal czekam na cytat związany z moim banem. 

Odnośnik do komentarza
Gość Emka232

To chyba lepiej dla administracji  ze Nabi zgłasza multikonta?  jestem adminka w tej grupie co ona i nigdy nie grozimy banem, tylko piszemy ze zgłaszamy administracji. Ale lepiej robić po swojemu  i nie banowac multikont tylko zwykłych, uczciwie grających graczy :) Nabi ma rację.  Gra upada. 

Odnośnik do komentarza

Widzę, że na sam początek należało by Nabi podać definicję trollingu :)

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji. ( wikipedia ).

 

Proszę, nie musisz dziękować XD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności