Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odwołanie od blokady


Danonek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

"Jesteś zablokowany. Pozostało 3 dni blokady. Powód blokady: "wskaz�wki" odnosnie lamania zasad dzialania eventu." Chciałabym się dowiedzieć, w którym miejscu podałam wskazówkę odnośnie obecnego eventu. Nie przypominam sobie, bym robiła coś takiego - oprócz wiadomości prywatnych, które raczej zakazane nie są, oraz przykładu w eventowym temacie, gdzie nie mówiłam o konkretnym słowie i konkretnym miejscu, a oznaczałam je literami X i Y. Proszę o wyjaśnienie - wskazanie, gdzie ów zakaz złamałam, lub o skrócenie/zniesienie blokady.

Pozdrawiam, Dante

Odnośnik do komentarza

O ile pamiętam, właśnie to jest moja ostatnia wiadomość - z literkami X i Y (pierwotna wersja zawierała zamiast litery Y jedno z miejsc na forum, które zmieniłam w przeciągu minuty właśnie przez wzgląd na ewentualne złamanie zasad eventu). Jeśli nie, proszę o zacytowanie owej wiadomości, bo w tym momencie nie widzę u siebie przewinienia, za które dostałam blokadę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności