Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban


Gość zokit

Rekomendowane odpowiedzi

Zokit, ja rozumiem, że tonący to się nawet brzytwy chwyta, ale to już przesada. Wielokrotnie powoływałaś się na mój nick. Próbowałaś go nawet podrabiać na różne sposoby. Po czym usuwałaś konta. Czy Ty masz obsesje na moim punkcie?

Poza tym czy to JA zakładałam wiele kont czy TY? Nie zwalaj winy na innych. Szukaj winy u siebie...

fraulein lubi to
Odnośnik do komentarza
  • 1 month later...

Coo? Jakie konta? Jaki nick? O co ci wogóle chodzi? 

Poza tym grałam fair. Po prostu kamaimaki ty nie musiałaś tak mnie denerwować na chacie. Przez to właśnie to się stało. Chciałam coś zrobić żeby... żeby się uspokoić. Ale nie mogłam. Kiedy tylko zajrzałam na chat od razu wszyscy się ze mnie śmiali i mnie nie lubili.  Jak wy byście się czuli? Na pewno teraz się cieszycie bo nie ma mnie w grze. Ale ja  próbowałam się odwoływać wielokrotnie płakałam i miałam nadzieję. Miałam nadzieję że zrozumiecie. Ale się myliłam. I przepraszam was za wszystko co wam złego zrobiłam. Mam nadzieję że jeśli nie wrócę to gry po prostu  mnie zapomnicie...

Odnośnik do komentarza

*Ziew* To już się nudne robi... Ty na prawdę musisz się w życiu nudzić. Zakładasz konto na lp tylko po to, by wyżalić się ludziom jaka to ja jestem zła, a Ty biedna i poszkodowana? 

Ps. Na ukojenie nerw polecam meliskę albo długiii spacer po świeżym powietrzu. ;)

 

EDIT: Widzę, że wcinanie się w dyskusję o której się nie ma żadnego pojęcia, stało się modne... ;') Ślizg, jeśli nie wiesz jak to było to się nie wypowiadaj- taka drobna rada. ;)

Ee, w ogóle to... jak wina może leżeć po stronie winy? Chyba nie wyszedł Ci hejt, opsik. :'D

Odnośnik do komentarza

Ślizg, byłeś tam, że wiesz, jak to wyglądało? Czy opierasz się tylko na tutejszym wątku? Bo jeśli tak, to, z całym szacunkiem, ale nie masz bladego pojęcia jak to wyglądało, a swoją opinię opierasz jedynie na słowach zokit. A jaką masz pewność, że nie koloryzuje swojej historii? Właśnie. Nie masz pewności, że tak nie jest. Więc nie komentuj, jeśli nie masz żadnej wiedzy jak się historia toczyła.

Odnośnik do komentarza
  • 2 months later...

Zokit każdy kto był na czacie wie , jak to wyglądało i PROSZĘ  miej tą odwagę i przyznaj się jak to wyglądało na prawdę i przestań koloryzować , bo świetne bajki piszesz i opowiadasz . Nie wiem co Kama Ci zrobiła , ale odkąd pisałaś na czacie to była Kama to Kama tamto , fakt Kama nie jest święta i pewnie swoje za uszami ma , nie wiem , ale weź już skończ ten cyrk i przestań użalać się nad sobą. Dziękuje , Kurtyna..... 

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności