Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban, a cóżby innego :)


Gepard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam!

Dzisiaj dostałam od pana Administratora bana za ułatwianie gry innym postaciom etc., generalnie znam regulamin i myślę, że pan Administrator zna go również, więc nie będę cytować :)

Domyślam się, że chodzi o CAO, sprzedanego Darii za 550 $dgl. Cóż. Jak dla mnie sprawa niefajna, ponieważ nie sądziłam, że jeden pies, który de facto został do gry wprowadzony przez Darię, ja go dla niej przechowywałam, będzie potraktowany jako znaczne ,,ułatwienie". No dobrze. Wiem, że jest pan bardzo cięty na tą graczkę, ale do licha, nie przesadzajmy :) Chciałabym spytać co w takim razie z hodowlami? Jeżeli ktoś, kto kiedyś coś ze mną hodował nagle postanowi wrócić do gry na nowym koncie, ile muszę czekać by móc przekazać mu jakiegokolwiek hodowlanego psa, by nie zostało to uznane za pomoc i ułatwianie gry? 

 

Wraz z tym pytaniem prosze oczywiście z całego serduszka o możliwe skrócenie (bo rozumiem, że na całkowite zdjęcie nie mam co liczyć?) blokady. Jeżeli jest to aż tak istotne to obiecuję nie przekazywać więcej psów graczom, którzy są ,,świeży", nawet jeżeli uważam, że ten konkretny pies nie jest wart więcej niż 500/600 $dgl ;) Czytałam regulamin jednak nie sądziłam, że zasady są aż tak ostre a góra tak cięta. Dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Miałam kolorek CAO, który de facto został wprowadzony przez Darię, więc jak wróciła do gry, to sprzedałam jej tego psa (nie za minimalną stawkę, to było całe 550 :D). Zostało to ,,nagrodzone" 50 dniami blokady. Więc pytam co i jak, bo trochę mnie zmroziło. I oczywiście prośba o skrócenie/anulowanie swoją drogą ;)

Odnośnik do komentarza

Ale to zależy chyba od tego, jak coś jest rzadkie. Szare CAO owszem, są rzadkością, ale zostały wcześniej wprowadzone przed Darię, więc nie uważam, by miała kupować za wyższą kwotę coś, co "wyszło" spod jej ręki. Przecież tak robią właśnie gracze, którzy wypożyczają psy do zadań - sprzedają je drożej, ale kupują po minimalnej by wyjść na plus. W końcu to ich "dzieło".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności