Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Maści


JurassicPug

Rekomendowane odpowiedzi

To tak, jak z wykonanymi przez siebie zdjęciami. Niektórzy pozwalają ich używać, a niektórzy nie. Musisz się z tym pogodzić, że po drugiej stronie są LUDZIE, którzy włożyli dużo czasu i nerwów w wyklikanie jej i należy im się jak psu buda rasa, do której tylko oni będą mogli wprowadzić maści. 

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza

Dajmy na to, że hoduje sobie rasę x przez około 2 lata. Ok, udało mi się ją wprowadzić, wow, szał ciał i wszystko pięknie.
I nagle komuś, po podobnej rasie y, wychodzi maść, której on sobie zgłosić nie może, bo dajmy na to jest niewzorcowa. Ale zaraz, przecież rasa x ma taką maść, więc osoba od rasy y zgłosi ją jako maść rasy x! Przecież hodowca psów y hoduje te psy tylko 3 miesiące, więc czemu nie, za dużo wkładu w to nie włożył, bo jakoś się przypadkiem trafiło. 

I tu dochodzimy do sedna sprawy - hoduje rasę dwa lata, wydaje na nią doglary, poświęcam czas, daje tej rasie najlepszy ekwipunek i wszystko co tylko mogę. A tu nagle przychodzi ktoś, kto wkładu w tą moją rasę nie miał żadnego i zgłasza - maść przyjęta. Fajnie, tylko hodowla macierzysta, która tę rasę wprowadziła nic z tego nie ma i całe poświęcenie idzie się paść na jakieś zielone pastwiska. 

Jestem stanowczo na nie. 

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności