Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Rekomendowane odpowiedzi

Zadanie nr. 145 Wprowadzanie do gry nową maść 

Zadanie może wydać się skomplikowane , bo trzeba pytać o zgodę osobę która daną rasę wprowadziła np. Pies Grenlandzki 

 

Moim zdaniem każdy gracz powinien mieć prawo wprowadzić maść do jakiejś rasy :P a wiele osób odmawia wprowadzania maści :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To tak, jak z wykonanymi przez siebie zdjęciami. Niektórzy pozwalają ich używać, a niektórzy nie. Musisz się z tym pogodzić, że po drugiej stronie są LUDZIE, którzy włożyli dużo czasu i nerwów w wyklikanie jej i należy im się jak psu buda rasa, do której tylko oni będą mogli wprowadzić maści. 

Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dajmy na to, że hoduje sobie rasę x przez około 2 lata. Ok, udało mi się ją wprowadzić, wow, szał ciał i wszystko pięknie.
I nagle komuś, po podobnej rasie y, wychodzi maść, której on sobie zgłosić nie może, bo dajmy na to jest niewzorcowa. Ale zaraz, przecież rasa x ma taką maść, więc osoba od rasy y zgłosi ją jako maść rasy x! Przecież hodowca psów y hoduje te psy tylko 3 miesiące, więc czemu nie, za dużo wkładu w to nie włożył, bo jakoś się przypadkiem trafiło. 

I tu dochodzimy do sedna sprawy - hoduje rasę dwa lata, wydaje na nią doglary, poświęcam czas, daje tej rasie najlepszy ekwipunek i wszystko co tylko mogę. A tu nagle przychodzi ktoś, kto wkładu w tą moją rasę nie miał żadnego i zgłasza - maść przyjęta. Fajnie, tylko hodowla macierzysta, która tę rasę wprowadziła nic z tego nie ma i całe poświęcenie idzie się paść na jakieś zielone pastwiska. 

Jestem stanowczo na nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności