Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Hodowla "popsutych psów"


Gosia0003

Rekomendowane odpowiedzi

Mam rozumieć że niewidzialne psy są "zepsute" - tak samo jak psy powyżej roku którym nie zaktualizowało się zdjęcie i dalej wyglądają jak szczeniaki ? Czy to czasem nie jest błąd graficzny który moderatorzy mogą naprawić jak w przypadku "rocznych szczeniaków" ? Bo w takim razie nie rozumiem za co poleciał ban... 

Więc jeśli mam psa z grafiką szczeniaka i nie poproszę moderatora o naprawienie zdjęcia też grozi mi ban ?

W takim razie jeśli mam takie psy to co mam z nimi zrobić ? Oddać do schroniska ? Przecież w takim razie ktoś inny je sobie może złapać...

 

Odnośnik do komentarza

Samo w sobie pojawienie się takiej rzeczy powinno skłonić Cię do zadania pytania komuś w grze, czy to na forum czy nawet Adminowi. Błąd graficzny to dalej błąd, który należy zgłaszać, bowiem jest to odstępstwo od normy.
A tutaj rzut z regulaminu.

"4.3. Gracz wykorzystujący luki w grze, które nie wyczerpują znamion błędu, lecz wynikają z niedoskonałości skryptu gry i niedostosowania go do zmiennej dynamiki rozgrywki, a który nie zgłosi takiej sytuacji, również może podlegać karze."

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności