Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban i przeprosiny


agatkakam2003

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry.

Piszę w sprawie bana no koncie moim i mojej siostry.

Chcieliśmy przeprosić i obiecujemy nie sprzedawać między sobą psów. Wynikło to z niezapoznaniem się do końca z regulaminem. Ja i moja siostra jesteśmy już z nim zapoznane  w 100%.

Chciałam też przeprosić za wszystkie multi konta. Bardzo zależy mi na moim koncie. Poświęciłam mu kilka dobrych lat mojego dzieciństwa.

Mam nadzieję że nasze błaganie zostaną wysłuchane. Wysiedzimy swoją karę ale prosimy o skrócenie kary bo nie dożyje końca 9999999 dni.

konto moje: agatkakam2003

konto sis:agatakam2003

ps. Loginy podobne bo siostra młodsza i w razie czego, żeby nie zapomniała.

Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Zdjęcie zostanie usunięte kiedy tylko admin odpowie! Proszę je nigdzie nie zapisywać!

Ja Aga i sis Gosia. Powiedziała mi właśnie że też miała multi konta o których ja nie miałam pojęcie. Również przeprasza i obiecuje nie zawieść was następnym razem. Ładnie prosi by mogła znowu opiekować się swoimi pieskami. Więc daje to jako dowód że istniejemy i reszcze raz błagam o skrócenie bana na nick: agatkakam2003 oraz agatakam2003.

^E134812CA62BB681442BCA3E554761457ED453F478A605BE80^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

Odnośnik do komentarza

TO SĄ MOJE MULTI KONTA! Myślisz że pamiętam o niektórych? Tak lubi psy i przy tej grze uczy się czytać a pisać login i hasło już umie! I co ma tu wiek? Ja popieram że się uczy i czasami jej pomagam np. przeczytać lub poprowadzę ją gdzie ma kliknąć. Nic poza tym! I to chyba dobrze że młodzi się uczą. Ona nie jest niczemu winna! Ja tutaj złamałam regulamin! Błagam o skrócenie na tych dwóch kontach bana.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie wątpi w to, że masz siostrę. Poddaje się jednak w wątpliwość czy "tylko jej pomagasz" czy też wykorzystujesz konto "siostry", by kupować psy i wykonywać zadania. Biorąc pod uwagę aktywność na obu kontach - gdzie przede wszystkim zajmujesz się swoim, a drugie sprowadza się właściwie tylko do zarabiania i napełniania banku pierwszego konta - to niestety, ale oba konta są Twoje, a na forum wyłącznie kłamiesz.

Biorąc uwagę wspomniane argumenty, a także skalę wykroczeń - zakładanie multikont, nie zostanie skrócona.

Screenshot-2017-10-2 Moderator.png

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności