Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban na doggi! Za nic?


CZIKA9999

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, nie. Przepraszam za to nieporozumienie. Jest u mnie moja kuzynka i zakładamy razem konto C: Bardzo przepraszam ale czytałam regulamin i nie widziałam nic że osoby które znam nie mogą wchodzić z mojego laptopa na swoje konta DX. Bardzo proszę o skrócenie lub usunięcie blokady, to ostatnie konto można usunąć bo Amelia zrobi sobie konto w domciu :C Do mnie należy tylko pierwsze konto :C

Odnośnik do komentarza

Sporo osób może potwierdzić iż jestem uczciwą graczką i że nie mam multikont. Nie można jakoś tego usunąć?

Mam dwoje rodzeństwa':

ratchetandclank

StillStellMen

MoonWolf-Roksana koleżanka z klasy, chodziłyśmy razem do podstawówki C": Ah te czasy.

Maybe-konto ciotki XD (lepiej nie pyta)

hakin5-należy do kuzyna imieniem Bartek

TerraIsMe-sama nie wiem kim jest ta osoba :C Chciałam do niej napisać bo miała być w moich znaj ale nie miałam czasu.

 

Jeśli to był problem to mogę po prostu przekonać te osoby by nie korzystały z mojego laptopa. Choć w kilku przypadkach może być do problem ;C

Od Bartka (hakin5) dowiedziałam się dopiero że mam bana jak i on. Co z resztką kont, nie wiem. Ahh tak i Ameli konto również ma bana. Ale jej tak bardzo nie zależało by u mnie stworzyć konto.

:C Przepraszam jeśli zrobiłam cokolwiek innego źle. :C

 

 

Odnośnik do komentarza

Można iść na jakąś ugodę przynajmniej? Zapytam się innych czy zależy im na kontach, wtedy nie będą mnie obciążać. Nie wiem sama czy ciocia nie zapomniała o koncie, mówiła że będzie się w to bawić. Ale jeśli hasła i loginy zostały wpisane z mojego laptopa to sama już nie wiem co jest nie tak. Przysięgam na moją wiarę...że nie wiem jak do tego doszło . (Tak, jestem mocno wierząca) :C I bardzo przepraszam za cokolwiek co jest w tym nie tak.

Odnośnik do komentarza

Ejejejej, chwila! Bez przesady, ja tylko badałam sprawę. Sama nie wiem jak jest. Chwila...mam jakiś czas jeszcze? Mam pewne podejrzenia co do wkurzającego mnie brata. Szczerze-co do haseł. Mam automatyczne zapisywanie, mój brat siedział przy laptopie. Mogłabym przynajmniej dowiedzieć się, bo mam podejrzenia że ten inteligent wszegł i...oh.. Chwileczkę, przepraszam.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem mojemu rodzeństwu i moim znajomym zależy na kontach. Co zrobią jak usłyszą że to moja wina? :C

Ahh...

Dobrze, już wiem że to nie haker.

Bardzo za to przepraszam i nie chce zganiać na brata. Ale właśnie z lekka go skrzyczałam, chciał zdobyć głosy w wystawie więc wszedł najpierw na konta które zostały zapamientane w laptopie...Ale wystraszył się że zauważę i zbiegł zanim z Amelką weszłam do pokoju. Ehh...muszę z nim poważnie porozmawiać...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, CZIKA9999 napisał:

Bardzo za to przepraszam i nie chce zganiać na brata. Ale właśnie z lekka go skrzyczałam, chciał zdobyć głosy w wystawie więc wszedł najpierw na konta które zostały zapamientane w laptopie...

No dobrze, tylko nie zgadza mi się jeden fakt. Twój brat wszedł, był na Ciebie zły, po czym zagłosował na Twojego psa ze wszystkich kont? Bardzo złożona sprawa.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Administrator said:

Czy Twój brat ma jakichś związek z tym hakerem? Bo takie sprawy wypadałoby zgłaszać na policję. Jeśli faktycznie miał nieuzasadniony dostęp do Twojego pilnie strzeżonego konta... no i to nie tylko Twojego konta, a też Twojej siostry, kuzynki, ciotki, kuzyna i koleżanki z klasy...

Hahaha, oczywiśnie że nie. c: Mój braciszek jest młody i raczej niepozornie groźny. C: Po prostu zapomniałam że mam automatyczne zapisywanie haseł. Wie Pan/Pani o co mi chodzi? I wtedy jak wpisze się login to wyskakuje hasło. Już to zmieniam. :c

Odnośnik do komentarza
Just now, Administrator said:

No dobrze, tylko nie zgadza mi się jeden fakt. Twój brat wszedł, był na Ciebie zły, po czym zagłosował na Twojego psa ze wszystkich kont? Bardzo złożona sprawa.

Heh, nie zagłosował na MOJEGO. Chciał wziąć udział w wystawie swoim pieskiem. C: I chciał zdobyć głosy. Heh, wiem że wydaje się to śmieszne. Ale wiadomo jakie są dzieci.

Odnośnik do komentarza
Just now, Administrator said:

Czyli uściślając, logowałaś się na 8 kont, po czym założyłaś kolejne, a w międzyczasie na nie wszystkie włamał się brat i zagłosował ze wszystkich na Twojego psa w wystawie?

Niet C;

Kiedy ktoś wchodził na doggi z mojego laptopa miałam włączone automatyczne zapisywanie haseł (ustawienia fabryczne w Windows 8.1) i jeśli ktoś wpisał login i hasło to ono się zapisywało. Nie miałam nigdy o tym pojęcia, aż do dnia dzisiejszego. Konta są założone w bardzo (chyba) różnorodnych odstępach czasu c: . Mój brat jak to dziecko weszło na laptop i pomyślało  że czas wejść na swoje konto na doggi.

StillStellMen

I wziąść udział w wystawie , nie wziął udziału tylko sprawdził czy jak wpisze się login Maybe to wyskoczy hasło. Skąd ten dzieciak to wiedział, tego niestety nie wiem. Aktualnie mnie przeprasza i marudzi żę mam nie mówić rodzicom że ,,niechcący'' nieświadomie wszedł na konta kogoś kto się u mnie logował. Nie wziął udziału w wystawie i nic nie głosował, po prostu wyszedł z mojego pokoju C":

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego, ale sądzę że przez jeden błąd mojego brata moja rodzinka i znajomi nie powinni dostawać tak długiego. Wręcz dożywotniego bana. Jest to z lekka nie fair :C Muszę się przyznać że ogółem sama nie wiem co aktualnie ze soba zrobić, ostatnio moje życie jest tak pechowe a tutaj jeszcze to. Właściwie straciłam właśnie Pana/Pani czas. Chciałam się dowiedzieć gdzie jak co i chyba dowiedziałam się za dużo, że mam mniejszą ufność do brata i że czuje się za to wszystko winna...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności