Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Melisa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja w sprawię konta Mbickl. W poprzednim poście pisałam że moja koleżanka ma ze mną konto Invenna, ponieważ jej konto Mbickl zostało zbanowane. Wie z jakiego powodu. Miała multikonta. Napisała w wątku "Blokady" że przeprasza za to itp. lecz nikt nie odpisałj jej. Postanowiłam że założę konto i będzie ona grała razem ze mną. Do teraz razem gramy na tym koncie, lecz to nie o tym do Pana/Pani przyszłam tylko w innej sprawię.

Na koncie Mbickl moja kol miałą bardzo dużo psów (około 150). Prawie połowa z nich była zarezerwowana dla innych. Pare naście jest do tworzenia nowych ras. Gdy jeszcze miała dostęp do konta to takiej jednej graczce pomagała stworzyć nową rasę psa.Graczka ta miała niski staż a bardzo chciała wprowadzić nową rasę więc moja kol postanowiła jej pomóc. Miała już prawie gotowe wzorce, lecz pewnego dnia zorientowała się że dostała bana. Napisała na forum o odblokowaniu jej konta. Przeprosiła za swoje niedopatrzenie ale nikt nie odpisał, choć było dużo wyświetleń. Chciałabym prosić o przeniesienie wszystkich psów z konta Mbickl na konto Invenna. Pare osób już zaczęło marudzić, że tak to ujmę. Konto Mbickl miało być usunięte i ona (kol) nie chciałaby by teraz cała praca nad nową rasą, zarezerwowane psy zostały usunięte. Ona naprawdę lubi tę grę. (ja zresztą też :3) Bardzo chciałybyśmy prosić o przeniesienie psów z konta Mbickl na konto Invenna. Wszystkie niedopatrzenia jakie zrobiłyśmy w przeszłości już nigdy się nie powtórzą. Gdyby Pan/Pani widział/widziała jak ja i moja kol się cieszyłyśmy gdy na nowym koncie (Invenna) wkońcu udało nam się wbić 2 rangę :)

Bardzo prosimy o przeniesienie piesków na konto Invenna. Potym możecie usunąć konto Mbickl iż nie będzie już potrzebne.

Dziękuję i pozdrawiam :3

Pssst: Wiem trochę takie opowiadanie i drama się zrobiła z tej prośby ;) ale co ja poradzę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności