Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Propozycje na zmiany


Demka

Propozycja nr 1 - baza reproduktorów (licznik płodności w wyszukiwarce)  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Propozycja nr 1 - baza reproduktorów (licznik płodności w wyszukiwarce)

    • Zgadzam się, chciałabym/chciałbym takie zmiany.
      11
    • Nie zgadzam się.
      1
  2. 2. Propozycja nr 2 - osobna zakładka dla reproduktorów hodowlanych w bazie.

    • Zgadzam się, chciałabym/chciałbym takie zmiany.
      8
    • Nie zgadzam się.
      4
  3. 3. Propozycja :

    • a)
      3
    • b)
      2
    • c)
      0
    • d)
      5
    • e)
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Z początku pragnę napisać, że to co poniżej zaproponuje nie wiem czy kiedykolwiek było wspomniane na forum w tym określonym wątku. Nie uśmiecha mi się zwyczajnie klikać 105 stron począwszy od 2015 roku. Jeżeli takowy zaistniał lub nie to i tak proszę o odpowiedź i opinie innych graczy, bo na pewno pogląd zmienił się na przestrzeni tych 4 lat.
Kolejną sprawą jest mój "staż" w grze. Jak mogliście sprawdzić (bądź też nie) nie mam go za dużo, lecz od początku gry widzę w czym są niedopełnienia i co najwyraźniej sprawia pewne niedogodności w grze. 
Pierwszą rzeczą, którą chciałam przytoczyć jest baza reproduktorów. Otóż dobrze by było, żeby w wyszukiwarce kryteriów psów nie istniał wyłącznie charakter, cena, wygląd, ale żeby był również licznik płodności reproduktora, którego chcemy znaleźć. Może przyjmiecie to za czyste lenistwo, lecz gra jest po to by była jak najbardziej wygodnie dostosowana do graczy. Przynajmniej tak mniemam. Jest to wyłącznie moja opinia i wiem doskonale, że może w ogóle nie wziąć wzięta pod uwagę, aczkolwiek bardzo wierzę, że zostanie zauważona.
Drugim szczegółem, lecz bardzo istotnym dla ludzi należących do różnorakich hodowli jest dodatkowa zakładka dla reproduktorów z naszych hodowli. Na razie odbywa się to na zasadzie szukania na profilach, w zakładkach osób z hodowli. Przyznam jest do dosyć męczące, gdy w hodowli np znajduje się 10, czy większa ilość osób. Wiem, że istnieje najzwyklejsza solucja dla tego problemu. Zapytanie na forum hodowli w wiadomości, poproszenie o link itd. Ale tu jest tak samo jak w pierwszej propozycji. Wygoda dla gracza i niesamowita rewolucja w szukaniu reproduktorów hodowlanych. Jeżeli znacie jeszcze jakiś inny sposób niż linkowanie to możecie śmiało napisać.
Tutaj będą już tylko takie szczególiki:
a) Jeżeli mamy dużo wiadomości prywatnych i np 20 stron, a my chcemy coś z 11 strony to potem jak wychodzimy wyrzuca nas na 1 stronę. I znowu musimy się cofać do tej strony. Pewnie teraz duuużo graczy napisze mi, żebym sobie tę stronę i wiadomość otwarła w nowej karcie, ale ja nie chcę solucji tych problemów tylko wprowadzenia zmian, żeby życie na Doggi było wygodniejsze xd To może jest tylko moje odczucie, ale to trochę wkurza.
b) Wspaniale by było gdyby wiadomości prywatne, a raczej ich treść nie znikała magicznie. Jeżeli chce człowiek do czegoś wrócić to zwyczajnie nie może, bo wiadomości usuwają się gdy przekroczą daną liczbę.
c) To może nie jest problem dla większości ludzi, ale zwykłe pytanie do administracji. Czy będzie jakiś update związany z grafiką? Nie żebym się czegoś czepiała, czysto z ciekawości. Po prostu niektóre rasy wyglądają praktycznie identycznie i to odejmuje im unikalności np:
Jämthund i Akita Inu (możliwe że są minimalne różnice, ale gdybym pierwszy raz weszła na doggi stwierdziłabym, że są identyczne) Jestem tego świadoma że na Doggi jest bardzo, ale to bardzo dużo rodzajów psów i takie przygotowanie grafik każdemu z nich z osobna zajęło by dużo czasu, ale również poprawiło by na pewno satysfakcję graczy, którzy hodują jakąś swoja ulubiona rasę, która nie wygląda jak inna (wiem, że niektóre są spokrewnione z innymi).
d} Kolejna sprawa to giełda, a raczej wyszukiwarka ( tak ja bardzo lubię się doczepiać tych wyszukiwarek, wybaczcie mi to xd)
Po wybraniu rasy spośród dość sporego scrollowania , ustalenia ceny charakteru itd, wyszukało jest wszystko pięknie i git oprócz jednej rzeczy; natomiast usuwa nam się rasa jakiej wcześniej szukaliśmy i znowu musimy jej szukać. Dobrze by było, gdyby ona jednak zostawała tam gdzie była, niż znowu jej szukać i scrollować wieki. (Wygoda).
e)Kolejny podpunkt będzie dotyczył (tym tyrym tym...!!) również wyszukiwarki! xd 
Chodzi mi o to by oprócz rankingów psów, które wyszukują nam 10 psów po charakterze, zwycięstwach i rankingu ogólnym z jednej zwykle najlepszej hodowli, móc wyszukać również ranking najlepszych hodowli np top 10 (bo wiadomo że ich jest dużo). Wchodząc w bazę hodowli można się przestraszyć szukaniem hodowli. Nie można ich posortować po największym charakterze psa(aktualnym), ani po liczbie psów. Można spędzić dziesiątki minut na przeglądaniu ich w nieskończoność.
f)Dobrze by było również widzieć ogólny ranking graczy do 100, a nie do 20. Jest to moja opinia. Np miejsce 20 w bogactwie ma 897,741 doglarów żeby się tam znaleźć musimy poświęcić ojj dużo czasu i cierpliwości, albo kupić poprzez przelew bony i wymienić. Lecz fajnie by było widzieć również graczy z 100,000 dgl to też jest duża liczba i jest się czym pochwalić, bo na pewno każdy zyskując taka liczbę napracował się i ciężko było mu dojść do takiego wyniku.

Pod koniec napiszę, że to są moje rzeczy, które zaobserwowałam w grze i mogłyby być zmienione. Mam nadzieję, że chociaż część może nie wszystkie trafią do was. Liczę się również z krytyką, ale z opiniami jakie napiszecie co do tych punktów i podpunktów. Dosyć się rozpisałam i mam nadzieję, że ta wiadomość nie przejdzie nie zauważona przez wyższe organy Doggi.

Z wyrazami szacunku,
Demka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...

Propozycja nr 1... jeśli o mnie chodzi, to nie jest mi to do niczego potrzebne, ale rozumiem, że wiele osób ucieszyłaby dodatkowa informacja w rubryczce, bez konieczności wchodzenia na stronę psa. Myślę, że to akurat mogłoby się pojawić więc zagłosowałam na "tak".

Propozycja nr 2... A tu jestem na nie, ponieważ jest tak wiele sposobów i opcji wyszukania potrzebnego reproduktora, że uważam to za zupełnie niepotrzebne. Hodowle w których klika duża ilość graczy nie dość, że należą do rzadkości to poza tym jest całkiem wygodny kanał do komunikacji z członkami hodowli. Wymiana informacji o reproduktorach to żaden problem. Wygoda wygodą, ale jestem przeciwna wprowadzaniu aż takich ułatwień. Gra jest po to, żeby poświęcić jej trochę czasu a nie po to, żeby w ostatecznym kształcie (po wprowadzeniu wszystkich ułatwień i milarda opcji w wyszukiwarchach) grała za gracza sama. Jeśli granie mnie denerwuje i irytuje to po prostu nie gram, proste ;)

Co do propozycji nr 3... Podobają mi się odpunkty d) i e). W ankiecie zaznaczyłam e), bo nie da się dwóch, a jednak propozycja e) wydaje mi się znacznie ciekawsza.  Troszkę jednak ropzwinę czemu tak... Podpunkt d) tak tu się zgadzam, zdecydowanie przydałoby się, żeby oprócz wybranych cech wyszukiwarka zapamiętywała też rasę którą ustawiliśmy, a nie zmuszała nas grzebania w coraz dłuższej liście za każdą zmianą np. maści. I podpunkt e) dotyczący hodowli, też jestem za. Powinien być ranking hodowli, podobny jak psów, wg rasy. To by dodało do gry możliwość fajnej rywalizacji, a oczywiście psy z przodujących hodowli możnaby wyceniać jako bardziej wartościowe. No i gracze mogliby się skupiać nie tylko na rywalizowaniu (jak w tej chwili) w wyhodowaniu czegoś nowego, a ras chociaż jeszcze trochę pewnie będzie można wyhodować po wprowadzeniu nowych cech, to przecież nie ma nieskończonej ilości. Ranking hodowli zachęciłby do pracy z tym, co już jest w grze a co często leży odłogiem. 

Demka lubi to
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności