Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ulepszenie grafiki psów i przedmiotów


RavenX

Czy jesteście za ulepszeniem grafik psów i przedmiotów? Odświeżenie i zrobienie ich z większą dokładnością.  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz aby grafika na doggi była bardziej szczegółowa i realistyczna, a poszczególne cechy pasowały do realnych ras psów?

    • Tak
      10
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Nie od dziś wiadomo, że grafika ma wiele uchybień, głównie ta psia. Szczeniak to szczeniak. "Nigdy nic nie wiadomo" Ale jednak fajnie by było wprowadzić np. kilka wersji jednej maści. Przykładowo merle. Rodowód czysty, a psy się od siebie różnią. Dodatkowo przydało by się zrobić te grafiki dbając bardziej o szczegóły. Trzeba odpowiednio przemyśleć daną cechę aby nie zablokować możliwości wyhodowania danej rasy, bo się jedna plamka nie zgadza.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, RavenX napisał:

Witajcie. Nie od dziś wiadomo, że grafika ma wiele uchybień, głównie ta psia. Szczeniak to szczeniak. "Nigdy nic nie wiadomo" Ale jednak fajnie by było wprowadzić np. kilka wersji jednej maści. Przykładowo merle. Rodowód czysty, a psy się od siebie różnią. Dodatkowo przydało by się zrobić te grafiki dbając bardziej o szczegóły. Trzeba odpowiednio przemyśleć daną cechę aby nie zablokować możliwości wyhodowania danej rasy, bo się jedna plamka nie zgadza.

To prawda, psiaki mogły by być zrobione lepiej ale tragedii nie ma

Jedyne co mi robi naprawdę na nerwy to to, że jak się z dołączaniu do gry wybierze konkretnego kundelka to dostajesz zupełnie innego niż sobie wybrałeś, jest też taka różnica - jak się wybiera psiaka rasowego to Ci pokazuje na jakiego psa wyrośnie, z kolei u kundelków czegoś takiego nie ma.

Mam także jedną uwagę co do maltańczyków - te psy są super słodkie ale występują tylko z długimi włosami!!!!!!

Moja koleżanka ma maltańczyki na Doggi i zakończyła grać bo wydały się jej nudne i monotonne. Powiedziała mi, że na początku bła dumna ze swoich psów ale potem zaczęła żałować, że nie ma takiej opcji jak ostrzyż psa czy co. Fajnie by była jak by u weterynarza dało się przyciąć pieskowi futerko.

Na przykład było by można wybrać jedną z kilku możliwych fryzur i tak ostrzyc psa.

Fajna by też była możliwość wejścia do "strony" psa kiedy on jest na ucieczce.

To są moje propozycje na zmianę paru szczegółów na Doggi.

Pozdrawiam,

Patutu :)

 

 

smutny pies.jpg

Odnośnik do komentarza

Może po kolei.

Nie od dziś wiadomo, że w obecnej wersji gry nie będzie większych graficznych zmian. Więc ankieta miałaby sens gdyby chodziło o tworzącą się wersję 2.0.

"Nigdy nic nie wiadomo", "z kolei u kundelków czegoś takiego nie ma" - cóż, w rzeczywistym świecie także nie wiadomo na jakiego psa wyrośnie mieszaniec, więc nie wiem o co się można doczepić.

"Kilka wersji jednej maści" - proszę bardzo, ale najpierw zakodujcie to dla Admina, żeby jego zadaniem było "kopiuj-wklej". "Rodowód czysty, a psy się od siebie różnią" - na tym polega genetyka u mieszańców, w rzeczywistym świecie także tak jest.

"Trzeba odpowiednio przemyśleć daną cechę aby nie zablokować możliwości wyhodowania danej rasy, bo się jedna plamka nie zgadza" - w tym cała zabawa. ;) Gdyby było 20 rodzajów łatek na psy, wiesz ile czasu zajęłoby stworzenie jednej maści???

"Moja koleżanka ma maltańczyki na Doggi i zakończyła grać bo wydały się jej nudne i monotonne. Powiedziała mi, że na początku bła dumna ze swoich psów ale potem zaczęła żałować, że nie ma takiej opcji jak ostrzyż psa czy co. Fajnie by była jak by u weterynarza dało się przyciąć pieskowi futerko." - to także trzeba by kodować, dodatkowo byłaby to kompletnie nowa wersja sierści, co zrobiłoby chaos we wzorcach (bo rasa X została wprowadzona z sierścią długą, została ostrzyżona na krótką, no i dwa wzorce zablokowane). Pomysł byłby do przemyślenia, gdyby weszła sierść już ostrzyżona (jak obecnie średnia czy puchata), a nie możliwość strzyżenia.

"Fajna by też była możliwość wejścia do "strony" psa kiedy on jest na ucieczce" - skoro pies uciekł to nie możesz wejść i się nim zaopiekować, tak na chłopski rozum. Nadal możesz wejść na jego stronę jak inni gracze, przez Twój profil.

 

Tak ogólnie, propozycje oceniam na "nie" w takiej wersji, w jakiej zostały zaproponowane. :) 

Odnośnik do komentarza
  • 6 months later...

Jak dla mnie, ulepszenia graficzne do starej wersji byłyby fajne i przydałyby się, ale na pewno nie w tej formie, jaką proponujesz :c 

Tak jak pisała Dante - w prawdziwym życiu też nie wiesz, co wyrośnie ze szczeniaka, więc jak dla mnie to fajne urealistycznienie. Nie wiem, po co to zmieniać.
Co do tego merle - no dobra, byłoby fajnie, ale jak sobie wyobrażasz stworzenie takiego skryptu? Z rasami i maściami to jest tak - jedną rasę ekipa przyjmie, bo wzorzec zgodny, nawet jeśli w ogóle nie przypomina siebie. A inne odrzucają, bo jedna łatka się nie zgadza. Bez urazy dla ekipy, wiem, jaka ciężka jest wasza praca. No ale tworzenie jakiejś maści, kiedy mamy miliard wersji merle, byłaby praktycznie niemożliwa. Jak dla mnie fajnie by było dodać takie cechy jak charcia budowa, samojedowe uszka czy inne takie. Niestety, w starej wersji nigdy nie zostaną wprowadzone :(  Osobiście nie widzę wyjścia, ale zaznaczam na tak, miejąc na myśli taką formę, jaką opisałam powyżej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności