Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Dodatkowe rangi  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem dodatkowych rang do doggi 2.0 lub do obu?

    • Tak, w pełni się zgadzam
      3
    • Nie, nie zgadzam się wogóle.
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam. Dzisiaj mam dla was propozycję dodatkowych rang do doggi lub doggi 2.0. Rozsiądźcie się wygodnie, napijcie się herbatki i słuchajcie, bo to będzie dłuuuuga historia :)
1. Na czym będą takie rangi polegać?
To będę dodatkowe i nieobowiązkowe zadania, które można wykonać w każdej chwili niezależnie od rangi (chociaż nie do końca)
2. Jak je znaleźć i wykonać zadania?
W mojej wizji nad przyciskiem "sprawdź rangę" będzie przycisk "rangi dodatkowe". Po jego kliknięciu pojawiają nam się wszystkie dodatkowe rangi. Będą tam strzałeczki, dzięki którym będzie można rozwinąć zadania do wykonania aby zaliczyć rangę. Obok strzałeczki będzie przycisk "rozpocznij" dzięki któremu zadania pojawią się w zadaniach do zaliczenia i będzie można rozpocząć przygodę.
3. Ile będzie rang i jakie one będą?
Well, nie wiem ile  będzie rang. Ja proponuję takie, możecie pisać swoje w kom;
*Ranga champion
posiadaj psa z x wygranymi konkursami
posiadaj psa z x wygranymi wystawami
wygraj x konkursów
wygraj x wystaw
zorganizuj x edycji konkursów
*Ranga wielka hodowla
posiadaj x psów
posiadaj x psów jednej rasy
posiadaj x ras
zajmij jedno z 100 pierwszych miejsc w rankingu najlepszych hodowców
*Ranga bogacz
posiadaj x doglarów
posiadaj x bonów
wydaj x doglarów na zakupy w sklepie
posiadaj/przypisz psom rzeczy o łącznej wartości x doglarów
*Ranga rankingowiec
zajmij jedno z 100 pierwszych miejsc w każdym z rankingów
zajmij jedno z 20 pierwszych miejsc w dowolnym rankingu
posiadaj rankingowego psa
*Ranga stażysta
osiągnij x dni stażu
loguj się codziennie przez x dni z rzędu
bądź aktywny przez x godzin łącznie
postarz psa o rok w 1 dzień
*Ranga hojny
rozdaj x ciasteczek innym graczom
pogłaskaj psy innych graczy x razy
wydaj x doglarów na loterię w schronisku
kup x psów od innych graczy
Ranga prawdziwy miłośnik
przytul swoje psy x razy
pogłaskaj swoje psy x razy
osiągnij 100% więzi z każdym ze swoich psów lub ze x jeśli masz ich więcej
adoptuj psa ze schroniska
kup psa na giełdzie
4. Kiedy będzie można takie rangi zdobyć?
W każdym momencie, proponuję również aby na czas evantów były dostępne dodatkowe rangi związane z aktualną tematyką.
5. A co z nagrodami?
Nagrody za zadania będą związane z rangą. Jeśli jest to ranga bogacz za zaliczenie zadań będziemy dostawać bony i doglary, ranga champion smaczki, ringówki, akcesoria konkursowe, obroże itp. itd. Za ukończenie rangi dostajemy ładne oznaczenie przy profilu i pakiet związany z rangą (czyli w przypadku rangi bogacz pakiet doglarów i bon/bony, a ranga champion zestaw ringówek, smaczków itp. itd.).
TO TYLE! Tak, gratuluję dotrwania do końca. Pytania, uwagi, propozycje w kom.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, pokerek napisał:

Jestem za ale oznaczenie na profilu to tak średnio może na przykład ja masz zakładkę osiągnięcia to dodać tam napis rangi dodatkowe:)

Mały znaczek przy profilu nikomu nie przeszkadza, a wypisywanie wszystkich zaliczonych rang zajmie więcej miejsca. Chodź zawsze można je ukryć całkowicie, ale chyba lepiej chwalić się osiągnięciami nie :)?

Odnośnik do komentarza

Ale ja proszę o udzielenie odpowiedzi. :) Plus uważam, że jakiekolwiek propozycje powinny coś wnosić do gry prócz oznaczeń na profilu, urozmaicać lub urealniac rozgrywkę. A Ty teraz strzelasz z rangami, które dają oznaczenie i dodatkowe rzeczy - skoro mają być nieobowiazkowe niech nic nie dają prócz czegoś drobnego, a nie od razu pakiety bonow. To bardzo ułatwienie gry, a tego nie lubimy. ;) Jednak, jak napisałam początkowo, niewiadomo co będzie na 2.0. Może w ogóle nie będzie rang jakie znamy? Może nie będzie zadań, wyglądu profilu jak teraz?

Mam wrażenie, że odkąd w którymś komentarzu napisałam, aby zaznaczać na którą wersję jest propozycja, uczepilas się tego okropnie mocno i wszystkie pomysły (bardzo ich ostatnio) starasz się przypisać i do obecnej wersji (jaką znasz) i do nieznanej 2.0. A potem wypisujesz na wstępie w kolejnej ankiecie, że propozycje nie cieszą się sympatią Modów. Nie zauważyłaś, że tylko my się wtedy wypowiadaliśmy? Takie stwierdzenie jest bardzo niefajne, bo stawia nas jako tych złych, że tylko my się nie zgadzamy a wszyscy inni tak.

Tylko nie było nikogo innego prócz nas.

A my wypowiadamy się, bo razem z Verbum (choć Tasak chyba tez się wpisuje) mamy niemal 8-letnie doświadczenie z grą i myślę, że znamy ją i funkcjonowanie w niej na tyle dobrze, że możemy napisać który pomysł jest trafny, a który nie. Przezylysmy zmianę ówczesnej administracji, zmianę moderatorów, to nasuwa mi się myśl, że coś tam wiemy i możemy się podzielić swoją opinią w publicznej ankiecie. Nawet jeśli opinia będzie dwudziesty raz negatywna.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Danonek napisał:

Ale ja proszę o udzielenie odpowiedzi. :) Plus uważam, że jakiekolwiek propozycje powinny coś wnosić do gry prócz oznaczeń na profilu, urozmaicać lub urealniac rozgrywkę. A Ty teraz strzelasz z rangami, które dają oznaczenie i dodatkowe rzeczy - skoro mają być nieobowiazkowe niech nic nie dają prócz czegoś drobnego, a nie od razu pakiety bonow. To bardzo ułatwienie gry, a tego nie lubimy. ;) Jednak, jak napisałam początkowo, niewiadomo co będzie na 2.0. Może w ogóle nie będzie rang jakie znamy? Może nie będzie zadań, wyglądu profilu jak teraz?

Mam wrażenie, że odkąd w którymś komentarzu napisałam, aby zaznaczać na którą wersję jest propozycja, uczepilas się tego okropnie mocno i wszystkie pomysły (bardzo ich ostatnio) starasz się przypisać i do obecnej wersji (jaką znasz) i do nieznanej 2.0. A potem wypisujesz na wstępie w kolejnej ankiecie, że propozycje nie cieszą się sympatią Modów. Nie zauważyłaś, że tylko my się wtedy wypowiadaliśmy? Takie stwierdzenie jest bardzo niefajne, bo stawia nas jako tych złych, że tylko my się nie zgadzamy a wszyscy inni tak.

Tylko nie było nikogo innego prócz nas.

A my wypowiadamy się, bo razem z Verbum (choć Tasak chyba tez się wpisuje) mamy niemal 8-letnie doświadczenie z grą i myślę, że znamy ją i funkcjonowanie w niej na tyle dobrze, że możemy napisać który pomysł jest trafny, a który nie. Przezylysmy zmianę ówczesnej administracji, zmianę moderatorów, to nasuwa mi się myśl, że coś tam wiemy i możemy się podzielić swoją opinią w publicznej ankiecie. Nawet jeśli opinia będzie dwudziesty raz negatywna.

Co do tego, że pisałam, że moje propozycje nie cieszą się aprobatą modów miało głównie zakomunikować, że wiem o tym, nie stawiać was jako tych złych. Początkowo myślałam, że te rangi mogłyby odblokowywać jakieś małe przywileje, ale bałam się, że będzie "yyyy ułatwienie gry" a tu chodziło o to, aby jak już zaliczymy wszystkie rangi nadal można było coś osiągnąć, jakieś bonusowe poziomy. To co napisałam to tylko przykłady, weź to pod uwagę. Nie uważasz, że fajnie byłoby, gdyby były jednak jakieś wyższe stadium bo randze VIP? Co do urealniania rozgrywki, może to nie urealnia, ale urozmaica. Te "rangi" nawet nie są dokońca rangami. Z resztą to nie miały być pakiety bonów, x były dlatego, że nie chciałam proponować. W skrócie to miały być trudne do zrobienia zadania, które po wykonaniu dawałyby zyski i satysfakcję, ale trzeba się jednak postarać. Może podasz swoje propozycje takich rang? Byłoby fajnie ;) 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, hodowlapieseuw napisał:

Nie uważasz, że fajnie byłoby, gdyby były jednak jakieś wyższe stadium bo randze VIP

Nie. Dla mnie obecne rangi nie są wyznacznikiem umiejętności w grze i kolejne w obecnym systemie nie będą inne. Co do 2.0 nie będę nawet spekulować, jak wejdzie do gry zobaczymy co tam jest. I wtedy może się wypowiem czy coś bym zmieniła.

 

3 godziny temu, hodowlapieseuw napisał:

Co do urealniania rozgrywki, może to nie urealnia, ale urozmaica.

Jak dla mnie to kolejny zapychacz, który o niczym nie świadczy. Aby wygrać konkursy trzeba mieć dobrego psa -> obecnie można kupić za grosze (smutne, ale prawdziwe). Posiadanie psów -> gdzieś już była propozycja dla osób z dużą ilością hodowli, kolejne pytanie, po co mieć od groma psów. Aby zaliczyć zadanie?  Tylko zapchasz serwer, a już teraz mówi się, że w grze jest mnóstwo nieużywanych pikseli, które go spowalniają. Dlatego weszło czyszczenie schroniska o północy. Ciasteczka, głaski -> to już jest. Doglary, bony -> miło jest mieć więcej pieniędzy, ale w którymś momencie nie masz ich już na co wydawać i jest to tylko kolejna liczba na profilu. Dajesz propozycje rang, które o niczym nie świadczą - jak obecne. Ja swoich propozycji nie mam, musiałabym poświęcić dużo czasu aby wymyślić coś, co byłoby przydatne i coś oznaczało. Ale na pewno nie byłby to dzień czy dwa, pierwszy pomysł z głowy. Konsultowałabym to z graczami, aby móc zmodyfikować pomysł. Teraz możesz uważać mnie za kogoś, kto potrafi tylko krytykować, a nie da nic od siebie - okey, nie ma sprawy. 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Danonek napisał:

Nie. Dla mnie obecne rangi nie są wyznacznikiem umiejętności w grze i kolejne w obecnym systemie nie będą inne. Co do 2.0 nie będę nawet spekulować, jak wejdzie do gry zobaczymy co tam jest. I wtedy może się wypowiem czy coś bym zmieniła.

 

Jak dla mnie to kolejny zapychacz, który o niczym nie świadczy. Aby wygrać konkursy trzeba mieć dobrego psa -> obecnie można kupić za grosze (smutne, ale prawdziwe). Posiadanie psów -> gdzieś już była propozycja dla osób z dużą ilością hodowli, kolejne pytanie, po co mieć od groma psów. Aby zaliczyć zadanie?  Tylko zapchasz serwer, a już teraz mówi się, że w grze jest mnóstwo nieużywanych pikseli, które go spowalniają. Dlatego weszło czyszczenie schroniska o północy. Ciasteczka, głaski -> to już jest. Doglary, bony -> miło jest mieć więcej pieniędzy, ale w którymś momencie nie masz ich już na co wydawać i jest to tylko kolejna liczba na profilu. Dajesz propozycje rang, które o niczym nie świadczą - jak obecne. Ja swoich propozycji nie mam, musiałabym poświęcić dużo czasu aby wymyślić coś, co byłoby przydatne i coś oznaczało. Ale na pewno nie byłby to dzień czy dwa, pierwszy pomysł z głowy. Konsultowałabym to z graczami, aby móc zmodyfikować pomysł. Teraz możesz uważać mnie za kogoś, kto potrafi tylko krytykować, a nie da nic od siebie - okey, nie ma sprawy. 

Po raz kolejny powtórzę, to co podałam to tylko przykłady.  Ja dalej nie widzę w tym zapychacza. Ale jak narazie jest na plus, więc możliwe, że kilka osób podzieli moje zdanie. W każdym razie wiem już, co o tym myślisz, więc chętnie posłucham wypowiedzi innych. Może ktoś mnie przekona ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności