Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Wyszukiwanie na giełdzie


hodowlapieseuw

Zmiany na giełdze  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Yes or not?

    • Ta
      11
    • Nje
      0
    • idk
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Aktualnie na giełdzie mamy możliwość wyszukiwania psa według jego rasy i wyglądu. Jednak są pewne (według mnie) brakujące elemetny. Proponuję, aby na giełdzie można było wyszukiwać psy również według:
-wzrostu
-punktów charakteru w konkretnej cesze np. według tego, ile pies ma mieć minimum punktów odwagi
-rasowości np. Możemy zaznaczyć, aby wyświetlały się tylko psy rasowe, ale nie jakaś konkretna rasa, tylko ogólnie.
-Zaznaczyć, aby wyświetlały się tylko szczeniaki. Aktualnie możemy zrobić maks do 1 roku, a jednak takich psów na giełdzie jest naprawdę dużo i może to być uciążliwe.
-z wyposażeniem, czy bez
-wykastrowane czy nie (pomocne przy szukaniu rzadkiej rasy, bo zazwyczaj są one wykastrowane)
-ilości wygranych konkursów i wystaw (kto by nie chciał kupić gotowego championa :D?)
Możecie proponować również swoje "kryteria wyszukiwania".

Folkisia lubi to
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, szczególnie brakuje mi wyszukiwania po wzroście. Klikanie w każdego kolejnego psa, który "na oko może będzie", jest męczące.
Wykastrowanie można sobie chyba darować, bo jednak pisze już na liście psów, a jak szukamy po tej rzadkiej rasie, to nigdy nie pojawia się więcej niż jedna strona. Wiek albo bym zostawiła tak jak jest, albo dodała okienko z miesiącami, chociaż nie wiem czy jest aż takie potrzebne. Dobre by natomiast było zaznaczenie cieczki dla suczek, osobiście irytuje mnie, kiedy ludzie wpisują takie rzeczy do imienia, obniżając przez to charakter.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Wuki napisał:

Zgadzam się, szczególnie brakuje mi wyszukiwania po wzroście. Klikanie w każdego kolejnego psa, który "na oko może będzie", jest męczące.
Wykastrowanie można sobie chyba darować, bo jednak pisze już na liście psów, a jak szukamy po tej rzadkiej rasie, to nigdy nie pojawia się więcej niż jedna strona. Wiek albo bym zostawiła tak jak jest, albo dodała okienko z miesiącami, chociaż nie wiem czy jest aż takie potrzebne. Dobre by natomiast było zaznaczenie cieczki dla suczek, osobiście irytuje mnie, kiedy ludzie wpisują takie rzeczy do imienia, obniżając przez to charakter.

No tak cieczki! Zapomniałam, rzeczywiście, byłoby super :D 

Odnośnik do komentarza
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności