Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Bezpodstawny ban


xdoniekx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Dominika Kras i jestem osobą pełnoletnią. W grę doggi game zainwestowałam swój czas i pieniądze, a przed sekundą dostałam bana na 27tys lat. Coś chyba nie halo. 

Jeśli ban nie może zostać zdjęty proszę chociaż o informacje, za co został nałożony.

Pozdrawiam, Dominika (xdoniekx)

Odnośnik do komentarza

Blokady nie są nakładane bezpodstawnie. W Twoim przypadku, powodem było zamieszczone ogłoszenie:

Cytat

Wszystkie psy na sprzedaż za 500. W tym wygrywające lub te, które wygrały ponad 100 konkursów. Chce zacząć od nowa, nie resetując konta ;)

Jest to naruszeniem regulaminu gry (https://www.doggi-game.pl/help/terms), dokładnie Taryfikatora:

Cytat

Taryfikator

Na bieżąco aktualizowany spis przewinień niewymienionych w regulaminie.
(***) pozbywanie się majątku*, wielokrotne łamanie regulaminu gry.
* Tyczy się to zarówno kont jednego gracza jak i kont z innego IP, zabronione są transakcje między graczami o znacznie zaniżonej wartości.
Przykład I: Postanawiasz zakończyć grę i rozdajesz wszystkie swoje psy.
Przykład II: Twój dobry znajomy rozpoczyna grę. Postanawiasz mu pomóc i użyczasz swojego najlepszego psa.

Wyprzedawanie psów, aby zacząć grę od zera, również pod to podlega. Jeżeli chce się zacząć grać od nowa, trzeba zacząć z tego samego poziomu, co każdy nowy gracz.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności