Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Blokada konta Dej


Dej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zostało zablokowane moje konto ze względu na mulitkonta, które miałam. Viixa i Rueth jednak nie były moje - były moich sióstr, korzystamy ze wspólnego wifi.

Czy jest możliwość na odblokowanie nam kont, a tamtych skasowanie?

 

Proszę o odpowiedź i przychylenie się do mej prośby.

Chciałabym dalej móc grać, bo bardzo uwielbiam moje psy, które oporządzam i chciałabym móc to dalej czynić.

 

Z uszanowaniem,

D.

Odnośnik do komentarza

Udało się zmienić nick tutaj :)

 

Kurde, a nie mogłabym tych kont zatrzymać? Obiecuję, że nie będzie żadnych transakcji pomiędzy nimi. Nic, kompletnie nic - żadnego łamania regulaminu. Ze względu na psiaki, te budowy i sierść mieszańców... no nie ma już takich na sprzedażach :( tylko na tych kontach są... ?

 

Proszę się zgodzić ? choć wiem jak absurdalnie to brzmi ?

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie,

 

Co ze mną? Dlaczego sniegowakulka i Jej siostra mają skróconą blokadę kont, a ja nadal czekam na werdykt? Mój post był wcześniejszy, a został pominięty ? A mam identyczną sytuację jak Graczka przede mną. Niestety też nie była to jedna transakcja, ale i nie było ich bardzo dużo.

Dlaczego tak robisz Dante?

Proszę o skrócenie blokad na kontach i możliwość dalszej gry z sumiennym przestrzeganiem regulaminu. Sytuacja ta nigdy się już nie powtórzy. Jeśli kara ma być dotkliwsza, proszę również o zabranie dgl z tych kont, byleby móc tylko grać, opiekując się swoimi pupilami.

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

 

Z uszanowaniem,

Dej

Odnośnik do komentarza

Już odpowiadam. W Twoim przypadku kwota transakcji przelewanych między kontami jest na tyle wysoka, że to Administrator musi podjąć decyzję czy skrócić blokadę i w jakiej wysokości odebrać doglary. W przypadku graczy, na których się powolujesz, kwota była bardzo niska. U Ciebie zaś wcale nie było to tylko kilka transakcji i na niskie kwoty. Moje możliwości i kompetencje nie pozwalają w takiej sytuacji na rozstrzygnięcie Twojego przypadku. Musisz poczekać na Administratora.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności