Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Premium ;(


Bulaiii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, przed chwilą zauważyłem,że pojawiło się konto premium (co mi sie nie dokonca podoba),  Wypowiedzcie sie wy co na ten temat sadzicie !

 

Moim zdaniem powinno być tak :

  • Regeneracja zmęczenia co 2 minuty   ( a 3 min u normalnego gracza, bez premium)
  • 5% więcej szans na złapanie Pokemona
  • 10% więcej szans na zgadnięcie u Torina
  • Brak reklam

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, że dla Premium regeneracja powinna być co 2 minuty - Premium powinno być lepsze w stosunku do istniejących warunków, a nie warunki zmienione po to, żeby Premium mogło funkcjonować. 

 

O 5% jestem zazdrosna. 

 

10% u Torina to niewiele... Może lepiej o 1 opcję mniej do wyboru? 

 

Reklamy w ogóle nie przeszkadzały, więc pewnie gracze akurat na to udogodnienie nie zwrócą większej uwagi. :)

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

33% to i tak niedużo, a jak jest mniej opcji to bardziej zauważalna jest korzyść z Premium. :) 10% równie dobrze mogłoby nie być i nikt nie zauważy. :D

 

Chyba 5% stanie się głównym powodem dla kupowania Premium. :) Sama bym się skusiła. :D Ale ech, studencki lajf stajl nie pozwala.;D

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

No w sumie Dobra zgadzam się z wami :P

Ja ogólnie:

 

Brak reklam jest bezsensu ponieważ jest ich mało i wgl.

Fajnie by było nawet dla garczy miećte 5% bo i tak trudno jest zdobyć pokemona :0

10% szans więcej u torina to jednak mało.. może 20% albo 30%?

 

I taka podpowiedź jakby było można z premium wybrać 1 pokemona z pokedexu łatwiej może by się sprzedawało :P

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

Niezależnie od tego czy KP pojawiłoby się czy też nie szybkość regeneracji exp została zmniejszona do 1%/5min.

Zgodnie z prośbami na chacie po jakimś czasie (wraz z wprowadzeniem KP w godzinach popołudniowych) czas regeneracji został obniżony do 4min/bez, 3min/z.

Jeszcze szybsza regeneracja spowoduje więcej poziomów każdego dnia - to jednak mija się z celem.

 

 

I taka podpowiedź jakby było można z premium wybrać 1 pokemona z pokedexu łatwiej może by się sprzedawało :P

To nie gra P2W. Mogę jednak dorzucić + skrzynki do każdego zakupu jeśli trzeba. :]

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

ta zmiana regeneracji zmeczenia ma swoje swoje plusy

nie ma co ukrywać ze gracz aktywny który wchodzi raz-dwa razy dziennie nie bedzie miał takiego lvl co gracz który ma cały dzien wolny

a graja takze osoby chodzace do pracy/szkoł ponadgimnazjalnych którzy wracaja 17/18 do domu i wiadomo ze nie maja zamiaru siedziec nie wiadomo ile przed kompem 

takie cos zapobiegnie w przyszłości po czesci zdominowania rankingu przez graczy którzy maja po prostu czas a nie zawsze umiejetnosci i logiczne myślenie 

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

Artemiz, równie dobrze moze wyjsc z tego to, ze osoby z 1 miejsc rankingu które mają kase na KP za duzo odskoczą ;>

Ogólnie co do premium to mam mieszane uczucia, chyba zobaczymy jak wyjdzie "w praniu" :)

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności