Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Premium ;(


Bulaiii

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie konto premium nic ciekawego nie daję jak jeszcze za 30dni koszt 120 arcanów o.O może lepiej zwiększyć też arcany zakupione przez sms bo nie każdy ma konto w banku.

 

 

5% większa szansa na złapanie - 5% to śmiesznie mało powinno być min. 15% konto premium powinno zachęcać a nie popatrzeć i się uśmiechnąć :)

10% większa szansa na zgadnięcie u torina - Ja tu podam przykład z góry, że powinno być te 1 pole mniej.

Brak reklam - Ta reklama pod paskiem zmęczenia i informacją ?

 

Jeżeli ktos nie chce reklam to niech zainstaluje Adblocka ^_^

 

Nicolas-Cage.jpeg

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to przesadził admin z cenami premium jeżeli ktos kupi przez smsy to nigdy nie kupi na 30 dni. to by mógł zmienić

30 dni konta premium uda Ci się zakupić za SMS z promocją. Niestety nie ma możliwości zwiększenia arcanów za SMS z uwagi na to, że za płatności po odliczeniu podatków gra otrzymuje niecałe 35%.

 

5% większa szansa na złapanie - 5% to śmiesznie mało powinno być min. 15% konto premium powinno zachęcać a nie popatrzeć i się uśmiechnąć :)

10% większa szansa na zgadnięcie u torina - Ja tu podam przykład z góry, że powinno być te 1 pole mniej.

Brak reklam - Ta reklama pod paskiem zmęczenia i informacją ?

To nie gra P2W. Konto premium jedynie nieznacznie przyśpiesza rozgrywkę a sam zakup arcanów traktowany jest bardziej jako wsparcie dla twórców choćby na utrzymanie serwerów.

Aktualnie gra nie pokrywa nawet 1/10 generowanych kosztów. Takie działania są więc pośrednio wymagane... chyba, że wolicie zamknięcie. ;)

 

Nicolas-Cage.jpeg

Odnośnik do komentarza

30 dni konta premium uda Ci się zakupić za SMS z promocją. Niestety nie ma możliwości zwiększenia arcanów za SMS z uwagi na to, że za płatności po odliczeniu podatków gra otrzymuje niecałe 35%.

Wiem, że mało dostajesz przez usługę SMS ale patrz też na to, że jednak najczęściej z tej usługi ludzi korzysta ( mam nadzieje, że tu się nie mylę ). Troszkę ciężko wydać 50zł SMS ( 180 arcanów ) niż 20zł Przelew ( 180arcanów ). 

A co do wspomnianych promocji kiedy można na jakąś liczyć ;)

 

To nie gra P2W. Konto premium jedynie nieznacznie przyśpiesza rozgrywkę a sam zakup arcanów traktowany jest bardziej jako wsparcie dla twórców choćby na utrzymanie serwerów.

Aktualnie gra nie pokrywa nawet 1/10 generowanych kosztów. Takie działania są więc pośrednio wymagane... chyba, że wolicie zamknięcie. ;)

Jak dla mnie te premium chwilowo nic nie dodaję i myślę, że jak szybko nie dodasz jakieś zmiany to raczej nikt nie uaktywni konta premium.

Nie wiem ile admin płaci za hosting ale mogę obstawiać, że gdzieś w okolicach 200-400zł dlatego myślę by nie rozdawać w konkursach arcanów tylko dawać więcej promocji.

 

Nicolas-Cage.jpeg

Odnośnik do komentarza

Wiem, że mało dostajesz przez usługę SMS ale patrz też na to, że jednak najczęściej z tej usługi ludzi korzysta ( mam nadzieje, że tu się nie mylę ). Troszkę ciężko wydać 50zł SMS ( 180 arcanów ) niż 20zł Przelew ( 180arcanów ).

Cena konta premium nigdy nie wynosiła 180 arcanów. Zakup SMS wraz z promocją startową gwarantuje miesięczny abonament. Później wymagane jest "dołożenie" arcanów o czym pisałem choćby wyżej. Wystarczy zapoznać się najpierw z kosztami i zyskami by wygłaszać opinie.

 

Jak dla mnie te premium chwilowo nic nie dodaję i myślę, że jak szybko nie dodasz jakieś zmiany to raczej nikt nie uaktywni konta premium.

Nie wiem ile admin płaci za hosting ale mogę obstawiać, że gdzieś w okolicach 200-400zł dlatego myślę by nie rozdawać w konkursach arcanów tylko dawać więcej promocji.

Konto premium nie ma na celu robić przepaści między graczami płacącymi a niepłacącymi co wyraźnie sugeruje Twoje opinia a delikatnie przyspieszać rozgrywkę.

Aktualnie bez KP czas przywrócenia pełnego zmęczenia wynosi około 6 i pół godziny. W przypadku KP jest to 5 godzin.

 

Utrzymanie gry to nie tylko koszta serwera ale również ludzi, którzy nią administrują (wbrew pozorom nie każdy wyciągnięty spod ławki w środku parku człowiek jest w stanie zarządzać wydajnie wielordzeniową maszyną z debianem na pokładzie), koszta utrzymania działalności jak i koszta reklamy. Gra nie zmieniała właścicieli z powodów rezygnacji czy podobnych ale dlatego, że od samego początku przynosi spore straty. Patrząc na Twoje wnioski wątpię abyś miał jakiekolwiek pojęcie nt. kosztów i funkcjonowania takiej działalności.

 

Nicolas-Cage.jpeg

Odnośnik do komentarza

Cena konta premium nigdy nie wynosiła 180 arcanów.

Nigdzie nie napisałem, że konto premium kosztuje 180 arcanów.

Napisałem, że należało by wydać 50zł by dostać 180 arcanów by zakupić konto premium na 30dni, które wcześniej kosztowało 120 arcanów.

Dopiero 5 minut przed napisanie tego posta zobaczyłem, że zmniejszyłeś cenę do 80.

 

 

Zakup SMS wraz z promocją startową gwarantuje miesięczny abonament. 

Niestety za szybko przeczytałem i nie pomyślałem, że chodzi ci o promocje startową gdzie wielu graczy już to nie dotyczy.

 

Nicolas-Cage.jpeg

Odnośnik do komentarza

Za 50 zł przelewem jest  525 arcanów przy bonusie dla kupującego po raz pierwszy. KP na 30 dni kosztuje 80 arcanów. 

Bez promocji to nadal jest powyżej 250 arcanów. Nawet przy koszcie 180 arcanów za miesiąc posiada się fundusz na 2 miesiące... 

 

Za 23,37 zł smsem dla pierwszego kupującego jest 90 arcanów. Miesięczny koszt KP nie powinien przekroczyć 30zł. To złotówka dziennie. Potem to max 2 zł dziennie za Premium, ale błagam nie każcie mi tego szczegółowo liczyć. 

 

Nicolas-Cage.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności