Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Potrzebna zręczność


Mrozikk

Zręczność w Pokedexie  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś żeby w Pokedexie znajdowały się informacje dotyczące potrzebnej zręczności do pokonia każdego pokemona ?Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Wprowadzenie do Pokedexu potrzebnej zręczności do pokonania odpowiedniego Pokemona.
Cel: Pomoc graczom aby wiedzieli ile potrzebują zręczności by trafiać danego pokemona.
Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów):
Wiele osób pyta na chacie " Ile potrzeba zręczności by zabić/trafić ....." często powtarzają się te pytania więc czy nie lepiej gdyby się taka informacja znalazła w Pokedexu, w końcu rola Pokedexa to pomoc na temat wszelkiej wiedzy o danym Pokemonie. Nie raz się ma lvl taki sami jak atakowany pokemon, a można z nim przegrać gdyż w niego nie trafiamy i sądzę, że jeżeli by była taka informacja to ci nowi gracze wiedzieli by dlaczego nie mogą ich pokonać.

Plusy: Informacje o potrzebnej zręczności
Minusy: -
Nick w grze: Mrozikk

Odnośnik do komentarza

Artemiz to w takim razie powiedz mi w jakim celu na chacie mówione są takie rzeczy. Po co w Pokedexie podany lvl i lokalizacja ? To też w takim razie ułatwia.
A to fakt ułatwiałoby ale również pomagało, ponieważ każdy by wiedział ile potrzebuję. A nie każdemu będzie się chciało wbijać 400 zręczności choćby więc będzie wolał atakować coś z znacznie mniejszą zręcznością.

Odnośnik do komentarza

To właśnie dzięki takim rzeczom mają sens przedmioty jak kamień runiczny i transmon. Czemu wszystko chcesz mieć podane na tacy? Muszą być jakieś utrudnienia. Metodą prób i błędów można sobie poszukać najlepszego przeciwnika i już. Ci co wbijają 400 Zr liczą m.in. na lepszy drop i lepsze Pokemony złapane. 

 

A poza tym, nie ma obowiązku grania tylko jednym Pokemonem. Zawsze można jednemu ładować w Zręczność a drugiemu bardziej w Atak i Życie.

Odnośnik do komentarza
  • 5 months later...

Powiem tak.. Gry strategiczne (a do takowych PG się zalicza) muszą mieć jakiś element, w którym poszczególni gracze mogą się wykazać. Ponieważ chwilowo cała walka jest z automatu prowadzona, statystyki są tym właśnie elementem zaskoczenia i niespodzianki ;) Jeśli byłyby podane jak na tacy wszystkie dane, to jaki byłby sens grania w PG? Zdecydowanie atrakcyjniejsza i pełna zwrotów akcji byłaby zabawa w wirtualne sadzenie marchewek ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności