Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Odwaga


Artemiz

  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. tak? nie?

    • TAK
      8
    • NIE
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje aby odwaga u kazdego gracza zwiekszala sie o 30 co tydzien wraz z resetem wyzwania

czemu? a dlatego ze gracze chowajacy sie pod granica 30 odwagi (o ile dobrze pamietam to bylo tyle) nie musza rozwijac depozytu (a potem sa to dosc spore koszty) a co najwazniejsze nie maja obaw ze straca jakis przedmiot a to jest calkiem niesprawiedliwe co do reszty graczy

to jest gra pokemon wiec pojedynki pvp miedzy trenerami powinny byc w jakikolwiek sposob mozliwe.. chociaz w minimalnym stopniu w przypadku niektorych

wzrost o taka ilosc rowniez nie spowoduje ze beda niewiadomo ile atakowani a moze zacheci ich do aktywniejszego udzialu w pvp

oraz odkad pojawili sie liderzy regiow  jak odebrac graczowi z ochrona ten tytul?

 

minusy - placz niewielkiej ilosci graczy? :)

plusy - rownosc co do calej spolecznosci PG

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł, bo sporo gracz sobie specjalnie zbije odwagę i kisi kasę w ręku, gdy pozostali muszą powiększać depozyt.

Jakkolwiek dobry by to pomysł nie był, to jednak jeśli go wprowadzić w życie, to należało by wprowadzić zakaz ataku jeśli ktoś ma poniżej danej kwoty przy sobie, np. atkować nie można gdy ktoś ma zarówno 30odwagi i 3k złota przy sobie. Takie coś moim zdaniem byłoby idealne, bo wykluczyłoby nękanie coniektórych graczy atakami przez pozostałych oraz kiszenie kasy przy sobie zamiast powiększania depozytu.

Odnośnik do komentarza

A ja powiem, dlaczego na nie:

długo zajęło mi zejście poniżej 30 odwagi, żeby nie musieć korzystać z depo. Było to działanie celowe i uparcie dążyłam do osiągnięcia swojego celu, pozwalając atakować się silniejszym graczom i nie atakując tych, których mogłabym pokonać. Z jakiej racji w takim razie mam stracić ochronę, którą każdy może zyskać w podobny sposób? To nie jest żaden cheat, sposób ten sam dla każdego gracza: dać się atakować.

 

PS. i tak ją stracę, kiedy Administrator umożliwi atakowanie liderów regionu niezależnie od poziomu i odwagi. Przynajmniej na jedną walkę ;)

Odnośnik do komentarza

Ci, którzy powiększają odwagę mają zdaje się z tego tytułu profity. Kwestia wyboru - ryzyko i nagroda, spokój ale bez dodatków. 

 

Równość nie polega na przyrównywaniu innych do siebie. Równość to możliwość dokonywania przez graczy wyboru, bez narzucania im stylu gry. 

 

Skoro płacz będzie niewielkiej liczby graczy to ja uważam, że powinno się ich zostawić w spokoju. Tym bardziej, że wielu graczy jednak garnie się do PVP - sama zaliczyłam dziś parę pojedynków, aż strach wyjść na miasto bo zewsząd atakują. :D

 

Ja widzę PVP jako dodatek do PVE a nie na odwrót. 

Odnośnik do komentarza

Do tych argumentów dodam, iż to Administrator wymyślił próg.

Tak jak pisze Tallana, są osoby które nie lubią pvp. Sama z tych osób znanych wymienić mogę tylko Upsss'a, Risu, Blancos'a i siebie, którzy to mają poniżej 30.

Utrzymanie tego progu wiąże się też z pewnymi konsekwencjami, a raczej pewnymi stratami, są to mi. brak korzyści z walk takich jak kasa czy exp, ale też niemożliwość zdobycia arcanów z rankingu odwagi. Jesteśmy praktycznie najmniejsza grupą właśnie z racji tych konsekwencji wyboru takiej drogi.

Ja osobiście wybrałam ją nie dla depozytu(co za problem powiększyć, czy spieniężyć posiadaną kwotę, nawet jest na co), lecz z powodu nielubienia pvp i nękanie przez część osób z topki. Widziałam nie raz na czacie, że nie tylko ja nie lubię być atakowana bez pytania.

 

PS. Kolejną konsekwencją może być blokada możliwości zostania liderem dla osób posiadających poniżej 30 odwagi.

Odnośnik do komentarza

Do tych argumentów dodam, iż to Administrator wymyślił próg.

Tak jak pisze Tallana, są osoby które nie lubią pvp. Sama z tych osób znanych wymienić moge tylko Upsss'a, Risu, Blancos'a i siebie, którzy to mają poniżej 30.

Utrzymanie tego progu wiąże się też z pewnymi konsekwencjami, a raczej pewnymi stratami, są to mi. brak korzyści z walk takich jak kasa czy exp, ale też niemożliwość zdobycia arcanów z rankingu odwagi. Jesteśmy praktycznie najmniejsza grupą właśnie z racji tych konsekwencji wyboru takiej drogi.

Ja osobiście wybrałam ją nie dla depozytu(co za problem powiększyć, czy spienieżyć posiadaną kwotę, nawet jest na co), lecz z powodu nielubienia pvp i nękanie przez część osób z topki. Widziałam nie raz na czacie, że nie tylko ja nie lubię być atakowana bez pytania.

Skoro ktoś nie lubi pvp to co za problem byłby trzymać przy sobie tylko np. max 10k do tych posiadanych 30 odwagi jeśli nie chodzi o brak chęci wydawania kasy na depozyt?

 

Tak jak napisałem: najlepiej byłoby wprowadzić 2 progi - odwagi oraz posiadanych pieniędzy przy sobie.  A jeśli wprowadzenie takich warunków to byłby problem to możnaby narzucić limit posiadanej kwoty przy sobie, by każdy musiał wpłacać do depozytu i przez to 'rozliczać się z podatku', a nie część musi płacić za to, że posiada więcej kasy, a część nie.

Odnośnik do komentarza

Liderami ostatecznie zostaną najsilniejsi, teraz było póki co "kto pierwszy ten lepszy". Ale, jak mówiłam, lider będzie mógł być zaatakowany bez względu na wszystkie ograniczenia w normalnym PvP. Osoba z lvl 100 bez problemu zaatakuje lidera lvl 20, odwaga 10 i (prawdopodobnie) odbierze mu tytuł. Przyszłe uroki bycia liderem :) Tak więc IMHO taki limit nie jest potrzebny.

 

Musimy tylko zaczekać, aż Admin dokończy kwestię liderów i wprowadzi to do gry. Taką zapowiedź dał w każdym razie na czacie, kiedy PatrickJane spytał dokładnie o to - zostałam liderem (bo dotarłam pierwsza), mam 28 odwagi. Jak odebrać mi lidera?

Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego nie którzy muszą ładować w depo gdzie inni tylko korzystają z tego żeby nie robić go . Po coś ADMIN wymyślił depozyt żeby gdzieś odkładano .. kiedyś nikomu to nie przeszkadzało a teraz zebrali trochę kasy i już ból no ale po co ta rozmowa skoro i tak z góry wiadomo co będzie ;)

 

pozdro dla kumatych

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności