Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Walentynki w PG


Parlaxi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Nowy rok się zaczął, dobrze by było zacząć rok nie tylko nowym konkursem, ale także nowymi zasadami. Czas pokaże, czy nowe zasady przyjmą się na dłużej B)

 

Walentynki określa się świętem zakochanych - ale kto powiedział, że zawsze tego typu historie mają szczęśliwe zakończenia? ;)

 

Narysuj własnoręcznie obrazek związany z Walentynkami,  PG i pokemonami. Jak to powinno wyglądać - zależy to tylko od Was, obowiązuje jednak kilka zasad:

 

1. Praca musi zawierać w sobie słowa: "Walentynki" oraz "PokeGra" (może to być podpis, może też stanowić tło obrazka)

 

2. Musi znajdować się na niej para pokemonów w walentynkowej scence (dla marudzących: jest wiele pokemonów tak banalnych w rysowaniu, że bez trudu przedszkolak sobie poradzi - dla przykładu chociażby Gastly czy Ekans.. A to nie wyczerpuje możliwości!). Możecie oczywiście narysować więcej pokemonów - wszystko zależy od Waszej koncepcji, jednak obrazek musi od razu nasuwać na myśl Walentynki.

Nie ma przymusu, by para pokemonów była w sobie zakochana - może to być tak samo niespełniona miłość czy zerwanie. Użyjcie wyobraźni i przelejcie ją na papier!

 

3. NA pracy musi znaleźć się Wasz nick z gry - jako podpis na obrazku.

 

 

Dla wszystkich biorących udział są przewidziane nagrody w grze, zaś dla autorów najciekawszych pracy jest przewidziana nagroda – niespodzianka!

 

Sposób wykonania pracy oraz złożenia:

 

Pracę należy zrobić samodzielnie korzystając z materiałów takich jak: papier, kredki, ołówki, węgle, pastele, długopisy kolorowe, farby, flamastry - do wyboru, do koloru! Oczywiście, z innych materiałów i dodatków również można korzystać - dajcie się ponieść inwencji twórczej!

 

Gotowemu dziełu należy zrobić wyraźne zdjęcie lub zeskanować (jeśli istnieje taka możliwość bez narażenia pracy i sprzętu na uszkodzenie ;) ), po czym dodać bezpośrednio w poście w tym wątku (żadnych tymczasowych linków, praca ma być dodana jako obrazek w poście)

 

Termin składania prac: 10.02.2016

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 14.02.2016

Sposób podesłania prac: TU, w TYM wątku :D

 

Jeśli Gracz jest małoletni, może poprosić kogoś dorosłego o pomoc przy tworzeniu i wysłaniu pracy - ma to być jednak praca stworzona wyłącznie przez Gracza.

Każdy biorący udział w konkursie uczestnik może podesłać maksymalnie 1 pracę konkursową.

 

UWAGA! Osoby, które bawią się w naruszanie regulaminu (pkt 1.1) są proszone o zdecydowanie się na jedno konto i jedną pracę. Próby oszustwa będą niestety nagradzane inaczej..

 

Z racji długości terminu oddania prac, wskazane byłoby zadbanie o to, by cała praca była staranna (wszelkiego rodzaju rozmazania inne niż zamierzone, kleksy i pozostałości po posiłkach nie są mile widziane.. ). Jeśli rysujesz, przy drobnych pomyłkach użyj np. gumki do gumowania, przy dużych - najlepiej będzie zacząć od nowa.. To samo tyczy się prac związanych z klejem czy farbami - jeśli praca będzie zbyt pobrudzona i będzie psuła cały efekt, lepiej jest zacząć od nowa.. Wiemy, że będzie to męczące, jednak nagrody są warte odrobiny wysiłku ;)

 

 

Ha! A teraz najlepsza część..

 

Ponieważ przez ostatnich kilka miesięcy wielu z Was narzekało, że to administracja ocenia prace, tym razem to WY będziecie oceniać prace (GŁOS ODDAJEMY ZA POMOCĄ PRZYCISKU "LUBIĘ TO") B) Tu jednak też są reguły:

 

1. Nie głosujemy na swoją pracę. Wszyscy wiemy, że każdy uważa swoją pracę za najpiękniejszą na świecie - i tak być powinno ;) Nie zmienia to jednak faktu, że cudze prace mogą być równie interesujące!

 

2. Osoby, które bawią się w naruszanie regulaminu (pkt 1.1) są proszone o nie nabijanie punktów swojej pracy konkursowej. Za taki proceder praca dostanie tyle punktów ujemnych, ile multi zostało użytych do podbicia. Administracja patrzy na Was! B)

Odnośnik do komentarza

http://lion24.pl/index.php?app=core&module=help&do=01&HID=6&hl=za%C5%82%C4%85cznik- na samym dole jest opisane :)

 

Proponuje jednak użyć zaawansowanego edytora odpowiedzi:

 

1. Klikasz na przycisk "Więcej opcji"

2. wybierasz opcję "Dodaj pliki"

3. Wybierasz plik

4. Klikasz na "Podgląd posta" i upewniasz się, że wszystko jest tak, jak było w planach

5. Dodajesz odpowiedź ;)

post-108-0-08379900-1451839822_thumb.png

post-108-0-64675000-1451839834_thumb.png

Odnośnik do komentarza
 • 2 weeks later...
 • 2 weeks later...

Czas na oddawanie prac już minął, niestety - możecie jednak dalej głosować na prace Uczestników! :)

 

Głosy oddawać możecie do 13.02.2016. Po tym czasie przystąpię do zliczania głosów, kontroli itd. Więc jeśli ktoś z Was naruszył punkt konkursu związany właśnie z oddawaniem głosów - lepiej, by "przestał lubić" swoją pracę (lub zrezygnował z głosów, które zostały oddane przez alter-konta). To nie tylko ułatwiłoby moją pracę, ale także zapobiegłoby różnym nieprzyjemnym sytuacjom..

 

Tak czy inaczej - pięknie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za oddanie swoich pięknych prac :)

 

PS. PortFolio - za brak drugiego pokemona nawet w przypadku największej liczby głosów nie dostaniesz niestety nagrody głównej, możesz jednak być pewny gwarantowanej niespodzianki i spodziewać się drobnej nagrody-wyróżnienia :)

 

======= EDIT ========

 

Z racji wielu naruszeń niektórych Uczestników konkursu, bardzo proszę o uczciwe podejście do wszystkich Graczy. Pamiętajcie, że oceniana ma być PRACA KONKURSOWA, a nie osoba, która tą pracę złożyła.

Zrozumiałym jest, że są tu różne sympatie i antypatie, nie powinno to jednak wpływać na ocenę PRACY KONKURSOWEJ.

 

Przykład 1. Gracz A lubi Gracza B, ale podoba mu się praca Gracza C. Nie polubi jednak pracy Gracza C w obawie, że Gracz B "może się na niego obrazić".

Przykład 2. Gracz A szczerze nie lubi Gracza B, mimo iż praca Gracza B jest znacznie lepsza od pracy Gracza C. Jednak głos odda na pracę Gracza C tylko i wyłącznie dlatego, że "nie jest to Gracz B"

Przykład 3. Gracz D zaproponował Graczowi A, żeby oddał głos na jego pracę (lub pracę konkretnego Gracza). Gracz A dał się przekupić, mimo iż prace innych uczestników były znacznie ładniejsze w jego ocenie.

 

W tym konkursie to WY jesteście członkami Jury. Postarajcie się więc, by takie błahostki wpłynęły na Wasz osąd. Ocenianie nie jest proste ;) Liczę jednak, że sprostacie temu wyzwaniu ;) Pamiętajcie: oceniacie PRACE, a nie Uczestników Konkursu!

Odnośnik do komentarza

Mimo moich kilkutygodniowych próśb do Was, by ci z Was, którzy nie mają uprawnień na forum i nie mogą dodać/zobaczyć pracy pisali do mnie pw z nickiem z forum, tylko kilku Graczy zgłosiło się po "awans" ;)

 

A ponieważ tak się złożyło, iż sprawdziłam na wiele różnych sposobów, kto tak naprawdę widzi prace konkursowe, wraz z Administratorem postanowiliśmy przesiać "oszustów", którzy to głosowali na OSOBĘ, a nie na PRACĘ (nie oszukujmy się, jak nie widzicie pracy, bo nie macie uprawnień, by ją wyświetlić, to JAK możecie OCENIĆ PRACĘ KONKURSOWĄ? ;) )

 

Tak więc, bez dalszych ceregieli, piszę, jak jest ;)

 

zokoraa        - 6 głosów
myszka        - 6 głosów
kamilkamil    - 25 głosów
Bazylekk    - 18 głosów
Risu        - 20 głosów
Szuno        - 10 głosów
portfolio    - 9 głosów
Achalas        - 24 głosów
alexia2224    - 15 głosów
GoldLithium    - 21 głosów
Parlaxi        - 24 głosów
Niewiem        - 11 głosów
Maeve        - 21 głosów
BzdurnyKarton - 9 głosów

 

W takiej sytuacji, podium wygląda następująco:

 

I miejsce: kamilkamil

II miejsce: Achalas, Parlaxi

III miejsce: GoldLithium, Maeve

 

 

Nagrody główne wybiera i rozdaje Administrator, nie mam bladego pojęcia, co to jest. Nagrody pewne (te za udział) - te pomagałam wybrać ;)

 

 

Nagrody - wyróżnienia:

 

Risu, Niewiem, Bazylekk, Wakaba - wyjątkowe i piękne prace, szkoda, że nie otrzymaliście większej ilości głosów :( Dostaniecie ode mnie dodatkowo małą niespodziankę w Grze :)

 

Szuno - rysuj więcej, rysuj częściej - bardzo dobrze Ci idzie! :) Jeśli jednak kiedyś będziesz potrzebował rad związanych z rysowaniem pisz na PW :) Również otrzymasz mały gratis ;)

 

Gone - obiecana nagroda pocieszenia będzie do odebrania już niedługo w Grze :)

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Na początek: Użytkowniczka Maeve została zdyskwalifikowana z konkursu z powodu nadużyć. Sama zainteresowana dokładnie zna sprawę. Z tego względu postanowiłem wyróżnić dodatkową jedną osobę, kolejną względem ilości głosów.

 

Nagrody kształtują się następująco:

 

 1. kamilkamil - 1x Lśniąca Skrzynia + 300 arcanów.
 2. Achalas, Parlaxi - 2x Księżycowa Skrzynia + 200 arcanów.
 3. GoldLithium - 1x Skarb Piratów + 100 arcanów.
 4. Risu - 1x Skrzynia z Kalos + 50 arcanów.

Nagrody pocieszenia zostaną rozdane w ciągu najbliższego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
 • 3 weeks later...

Mimo najszczerszych chęci, Administratorowi nie udało się wręczyć 4 osobom prezentu - niespodzianki. Jeśli te osoby zmieniły nick lub z innych powodów nie można odnaleźć Ich konta - proszę dać znać mi lub Administratorowi.

 

Osoby, którym nie można było wręczyć prezentu, są:

 

- Myszka

- Gone
- Niewiem

- BzdurnyKarton

 

Bardzo prosimy te osoby o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności